Jump to content
Masatenisi.org Forum

11. Forum Buluşması

Recommended Posts

Rıdvan abi yol biraz gözümde büyüyor açıkçası. Lakin yanımda birkaç yoldaş olursa isterse 1 hafta sürsün dert etmem. Genelde otobüste uyuyabilen bir insan da değilimdir, o yüzden uzun yolculuklar benim için biraz daha zorlayıcı oluyor. Bakalım Tunç belki gelirim dedi, bir çılgınlık yapabiliriz :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

son iki senedir bir mani çıkıyor arkadaş. yoksa bende çağancımla bora kardeşimle otobüste eğlence ve geyik muhabbeti dolu bir bir buçuk gün geçirirdim ve bilal kardeşimle erdinç abimle ve katılabilen bütün forumdaşlarla buluşmada rakip takıma düşer büyük zevkle maç yapardık ama maalesef bunların hepsi bu sene hayal :frust:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankaradan katılacak arkadaşlardan , ortak bir araçla (benim aracım da olabilir) masrafları paylaşarak katılmak isteyen olursa, mesaj ve irtibat no bırakabilirler. Bu şekilde hem masrafı asgariye indirebilir hem de uzun yolu eğlenceli hale getirebiliriz.

selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ozan eğer Artvin i görmediysen + Batum için buna değer. Ki Batum o tarihlerde mükemmel. Yiyip yiyeceğin en iyi muhlama orada yapılır.

2-3 şoför ile sanırım yolculuğun yorgunluğu azaltılabilir.

Bilalim o gitmeyi göze almış da dönüş işi canını sıkıyor.

Keşke bende gidebilseydim, Ozanlara seve seve ikinci yada üçüncü şoför olurdum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Otomobille istanbul-artvin git gel öldürür... Pazar ne zaman yola çıkılacak ki pazartesi sabahı işte olunacak? Belki çalışmayan veya ramak çalışanlar için uygun olabilir...

Çalışan olarak daha önce bu şekilde Kocaeli ve Malatya ya geldik. Pazartesi için izin almıştım her ikisinde de. Ama izin almak seçeneği yoksa bu yol makul olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..