Jump to content
Masatenisi.org Forum

11. Forum Buluşması

Recommended Posts

Bugün; buluşmamızın organizatörü, Artvin Masa Tenisi İl Temsilcisi, Ümit Aksu hocamız ile telefonda görüştüm. Yeni gelişmeleri aktarıyorum..

- Cumhurbaşkanlığı seçimi nedeniyle organizasyon 15-16-17 Ağustos tarihine ertelenmiştir.
- 15 Ağustos Cuma günü sabah saat 10 da Batum gezisi düzenlenecektir.
- 16 Ağustos sabahı ise turnuva başlayacaktır.
- Yurt ve öğretmenevi konusuyla ilgili hocamız görüşmelerini sürdürmektedir.
- 16 Ağustos c.tesi akşam yemeği organizasyonu olacaktır.

Yukarıda bahsettiğim konularla ilgili detaylar yakında Ümit Aksu hocamız tarafından paylaşılacaktır. Kendisi hali hazırda organizasyonla ilgili görüşmelerini sürdürmektedir.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar gözden kaçırdıgınız bi konu var. 10 agustos ve 24 agustos da cumhurbaşkanlığı seçimi var. ilk defa cumhurbaşkanını halk seçecek. ayrıca seçime katılmak ülkemizin menfaati için çok önemli. katılmayanlar için maddi cezasıda bulunmaktadır. bu durumda 10 ve 24 agustos tarıhleri sakıncalıdır.

göruyorum ki bilet fiyatlarının pahalı olmasından dolayı ertelenen buluşma daha kritik tarihe alınmış oldu. 1 agustosta katılacagım proğrama 10 agustosta katılma sansım kalmadı malesef :((

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar gözden kaçırdıgınız bi konu var. 10 agustos ve 24 agustos da cumhurbaşkanlığı seçimi var. ilk defa cumhurbaşkanını halk seçecek. ayrıca seçime katılmak ülkemizin menfaati için çok önemli. katılmayanlar için maddi cezasıda bulunmaktadır. bu durumda 10 ve 24 agustos tarıhleri sakıncalıdır.

göruyorum ki bilet fiyatlarının pahalı olmasından dolayı ertelenen buluşma daha kritik tarihe alınmış oldu. 1 agustosta katılacagım proğrama 10 agustosta katılma sansım kalmadı malesef :((

Suat beyin yazdıkları gerçekten çok hassas bir konu ve dikkate alınması gerekir diye düşünüyorum. Hiç değilse tarih 1 ya da 2 gün önceye çekilip, 6,7,8 Ağustos olarak ayarlanabilir. Kaldı ki o tarihlerde, yolun da uzun olması nedeniyle, erkenden izin alıp geleceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

11. Forum Buluşması

Tarih : 15-16-17 Ağustos 2014

Yer : Artvin

* 15 Ağustos cuma sabahı saat 10'da Batum gezisi düzenlenecektir.

* 16 Ağustos c.tesi sabahı turnuvamız başlayacaktır.

* 16 Ağustos c.tesi gecesi akşam yemeği organizasyonu olacaktır.

* Batum'dan yabancı sporcuların katılımı olacaktır.

* Yurt ve öğretmenevi konusuyla ilgili hocamız görüşmelerini sürdürmektedir.

* Buluşmaya katılmak isteyenler aşağıdaki listeye isimlerini yazdırabilir.

Not : Buluşmanın organizatörü, Artvin Masa Tenisi İl Temsilcisi Ümit Aksu hocamızdır. Ben sadece gönüllü olarak destek oluyor, forum üzerinde liste tutup bilgilendirme yapıyorum.

slm bora ben artvinden bilal

bu organizasyonu düzenleyen ve katgısı olan herkese çok teşekkür ederek konuşmama başlıyım

geleçek olan arkadaşlarıda canı gönülden beklemekteyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar çoğunluk olarak bir karar alınırsa daha iyi olur ben artvinli bir masa tenisi sever olarak isterim herkes gelsin fakat maddiyat ta çok önemli tabi eğer cumhur başkanlığı seçimi mecburi değil ise tarih olarak iyi ama aksi takdirde 1 2 3 ağustos iyiydi bence ama bayram sonrası bilet bulması fiyatlar konusundaki sıkıntılarada katılıyorum şu durumda ne yapılabilir bilemiyorum arkadaşlar inşallah hayırlısı olur diyorum BİLAL ATAR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..