Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kulüp Arıyorum

Burak86

Recommended Posts

Ligde oynayan bir kulüp arıyorum.Lig tecrübem yok denecek kadar az ama yıldızlığımdan bu yana Türkiye şampiyonalarına gittim.Genelde ilk 16 ya girdim.Bu sene Üniversitelerde 32 ye girdim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Hangi şehiresin,para istiyormusun,ilk 16'lara girdiysen nasıl lig tecrüben yok,kaç yaşındasın vs..biraz bilgi ver lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben Büyükşehirden Burak Abi (ankara) para falan istemiyorum

19 yaşındayım yıldızlığımın ve gençliğimin son senelerinde ilk 16 ya girdim.Gazi üniversitesi bilgisayar bölümünde okuyorum.

Bu arada kılüp değil kulüp galiba :):

Benim bilgisayarda ya da bağlantıda bişey var. Ben isim olarak Burak86 yazmıştım Buark diye çıktı.Bu da o nedenle olmuş olabilir ama yine de sağol

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada Tufan Abi Selçuk Hoca nın gittiği Maltepedeki yer tam olarak nerede.Selçuk Hoca yı göreceğim de.

Burak Büyükşehir ne oldu bu arada.Kişisel mesajdan bana yolla.Ankara takımlarının dışındada bi klüp istersen bakarım.Ama bana bazı bilgiler vermen gerekli diye düşünüyorum.Beni cepten ara.Forumda birçok yerde cebim var...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

takım daha netleşmedi ama bir kaç kriter var tabi

bizden para istemeyecek, masraflarını ve malzemelerini kendi karşılayacak, en azından beni yenecek herkese kapımız açık :)) tabi terfi takımı için söylüyorum. onun dışında klüpte oynamak isteyen tüm arkadaşlara kapımız açık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizden para istemeyecek, masraflarını ve malzemelerini kendi karşılayacak, en azından beni yenecek herkese kapımız açık :)) tabi terfi takımı için söylüyorum. onun dışında klüpte oynamak isteyen tüm arkadaşlara kapımız açık

:pirpir::sasi::shock: .Üstüne parada istersiniz bence.Ama sırf arkadaşlığınızdan gelirim size :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence spor kulübü sporcunun masraflarını karşılamalı.Kulüp sadece oynayacak takım değildir.Ama Türkiye'de de normal karşılıyorum.Çünkü ne liglerimizin sponsoru var ne de oyuncuları destekleyen başkanlar var.Bu böyle devam ederse çok oyuncu maçlara cebinden para ödeyerek gitmeye devam eder.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 6 months later...

merhabalar benimde şuan gençliğimin son senesi benim takımım 1iligde oyunuyor hersene gençler ve büyükler türkiye şampiyonasına gidiyoruz maç tecrübem var liglerede hersene vaktim elverdiği sürede gitmeye çalışıyorum ben para istemiyorum sadece oynayarak kendimi geliştiermek istiyorum antremanlarımada haftada 4 olarak devam ediyorum eğer bana sahip çıkacak bir klüp bulabilirsem gelip oynamayı çok isterim ve mutalaka gelirim irtibat için

cep: 0 543 271 22 67

hotmail: kemalbalim_89@hotmail.com

SEVGİ VE SAYGILARIMLA Şimdiden herkese teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 8 months later...

merhaba adım mustafa çağrı erdoğan hacettepe son sınıf öğrencisiyim yaşım 21 orta-iyi düzey bilgim var

daha önceden hiç bir takımda oynamadım ben para istemiyorum sadece oynayarak kendimi geliştiermek istiyorum eğer bana sahip çıkacak bir klüp bulabilirsem gelip oynamayı çok isterim ankara da yaşıyorum

cep: 0 543 822 48 61

hotmail: mustafacagrierdogan1907@hotmail.com

SEVGİ VE SAYGILARIMLA Şimdiden herkese teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 4 weeks later...

mrhba arkadşlar ben ist-avrupa yksında oturuorm 5 senedir sürekli masa tenisi oynamaktaymm çok seviyorm ve şuanda kendimi çok vermş durumdayım. ve kendimi de çok geliştirdm okul,ilçe şampiyonluklarm var şimdi illere gidecess kendimi dahada geliştirbleceğim bi külüpte oynamk isterim yanii ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

seLamun aLeykum..

Ben Harun COŞKUN

88 doğumLuyum..

RanihLi iLe 2.Lig, 1.Lig ve

Bir kez de Super Lig müsabakaLarında oynadım..

Bunun haricinde Rize GençLik Spor takımıyLa Türkiye de çeşitLi dereceLerimiz oLdu..

B grubu yani doğu grubundaki şampiyonLukLarı saymıyorum (o:

Oynayacak takım arıyorum..

Samsun da üniversite de okuyorum..

iLgiLenen biri çıkarsa özeL mesaj atar..

iyi gün diLekLerimLe..

hoşçasağLıcakLa..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yıllar önce bizde para almıyorduk klüpten ama en azında eşofman, şort, forma ve lastiklerimizi (sriver larım eskidikçe değiştirirdim) karşılıyorlardı, zaman değişmiş, üstüne para isteyip masaya da tenismetre takıp saatine ücret alın tam olsun :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yıllar önce bizde para almıyorduk klüpten ama en azında eşofman, şort, forma ve lastiklerimizi (sriver larım eskidikçe değiştirirdim) karşılıyorlardı, zaman değişmiş, üstüne para isteyip masaya da tenismetre takıp saatine ücret alın tam olsun :)

eskiden öyleydi. senin dediğin gibi şorttur rakettir onlar karşılanıyordu üstüne şampiyonlara götürülürdük şehir şehir gezerdik 5 kuruş para vermezdik. şimdi senin tenismetre bile var bazı yerlerde :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..