Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Masası Almak İstiyorum Nerden Alıcam

Guest masimaoropen

Recommended Posts

Masa tenisi masası almak istiyorum,tavsiye edebileceğiniz yada toptan satan bılırlerı varmı bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim?

Ms

Selam !

Öncelikle nerede oturuyorsunuz, bunu bildirirseniz sanırım yardımcı olan birirleri olacaktır.

(İzmir'se ben yardımcı olabilirim)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

10 ile 20 adet masa alımı arasında çok fark var.Bu kadar masayı nereye yada hangi şehire alacaksınız merak ettim.Sanırım planlı şekilde bir yere sahip değilsiniz.Yoksa arasında uçurum bulunan bir rakam vermezdiniz.Yerleşim planı yapsanız tam bir rakam verebilirsiniz.

İstediğiniz miktar minimum 10 olduğunu kabul edelim baya bi masatenisi spor salonu komplexine sahipsiniz Ankarada bile yok kıskandım valla.

Almak istediğiniz masalar ne amaçla kullanılacak belirtmemişsiniz.Antrenman yada maç.Fiyatları yarı yarıya farkeder.

Anlayacağınız tam bir bilgi girmemişsiniz.Tüm bilgileri girerseniz size daha çok yardımcı olunabilir.Ayrıca mesaj yazdıktan sonra herhangi bir yorumda girmemişsiniz.Size verilen cevaplara yorum girmeniz gerekir bence.

Teşekkür ederim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Ben joola olimpic i tavsiye ederim.Ama daha ucuz bişey için internet sayfalarına baksan iyi olur.Ama dikkat et orjinal olmayan masa(merdiven altı diye tabir ettiğimiz) masa alma.İlk önce araştır ona göre al.

Ben joola olimpic i tavsiye ederim.Ama daha ucuz bişey için internet sayfalarına baksan iyi olur.Ama dikkat et orjinal olmayan masa(merdiven altı diye tabir ettiğimiz) masa alma.İlk önce araştır ona göre al.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstediğiniz miktar minimum 10 olduğunu kabul edelim baya bi masatenisi spor salonu komplexine sahipsiniz Ankarada bile yok kıskandım valla.

Tufan abi kıskanmana gerek yok ben Ankaraya gelirsem bir tane büyük spor komplexi yaptırırım. :D:

Bu arada maç amaçlı alınacaksa Yasaka Progressler var.Türkiye'nin hemen hemen her yerinde onlardan var.

Onun için Sabahattin Sabrioğlu'dan bilgi alabilir(kendisi yasaka türkiye distburötörü)Onun dışında Joola isterse Tufan abiyle Onur abi var.Tibhar alacaksan spinspor da olabilir.

Bu firmaların adreslerini arama yaptırtarak bulabilirsin.

Bi de online alış veriş siteleri var.

Onları da aramayla bulabilirsin.Ben iruiru.com ile dandoy-sports.com u biliyorum.(yalnız iruiru japon firması olduğu için extradan bir kargo masrafı çıkabilir) :down:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hala joola olimpici ısrarla tavsiye ediyorum.Masa çok güzel.Masa dedim mi direk aklıma onlar geliyor Butterfly dan önce bi de geçen andronun bi masasını gördüm sarı siyah masanın özelliklerini bilmiyorum ama görünüm süperdi.Andro firmasını tebrik etmek lazım böyle bir masa tasarladıkları için.Gerçi andro Türkiye de yeni yeni yaygılaşan bi firma ama o masalardan bir tane getirilse çok tutulacağına eminim.Burdan andro satanlara sesleniyorum bir tane gettirtinde gözümüz gönlümüz şenlensin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..