Jump to content
Masatenisi.org Forum

üye Profili Neden Tam Doldurulmuyor Acaba ?

AliFuat

Recommended Posts

Arkadaşlar birçok üyemizin profillerindeki tanıtım bilgilerini tam olarak doldurmadıklarını gözlemliyorum.

Herkesin özel hayatı tabii ki kendisini ilgilendirir ama; o üyeye ulaşmak isteyen birisi (benim gibi) ne bir mail adresi ne de bir tlf. bulabiliyor :acaba: . Bu ne kadar samimi bir yaklaşım :acaba:

Tabi bu eleştirim aramızdaki gizli servis üyelerini ve ajanlarını kapsamıyor,onlar zaten gizli görevde oldukları için mazur görüyorum. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ali fuat; aslinda bu foruma yazan herkes tum bilgilerini girse ve kendi ismini kullansa cok daha iyi olur...ama internet ortaminda bircogumuz kendi isimlerimizi gizlemeyi yegliyoruz hakli sebeplerle....bircok uye bu foruma uye olmadan once burdaki samimi havayi ve ciddiyeti bilmediginden ilk basta bilgilerini gizlemekte hakli diye dusunuyorum.... eger birisine ulasmak istiyorsan kisisel mesaj atip bu istegini iletirsin...o kisi uygun gorurse telefon veya benzeri tum bilgilerine ulasabilirsin...aslinda konuyla alakali degil ama forum bulusmasi yapilmasinin da en buyuk faydasi bu oluyor...uyeler birbirini daha yakindan tanima firsati buluyor ve sohbetler de daha guzel bir hal aliyor...ayrica insanlar birbirleriyle ilgili bircok bilgiye ulasma sansi elde ediyor...... :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben baştan beri açık şekilde yazılmasından yana olduğumu belirttim zaten.Benim bilgilerim açık.Her zaman sorun yaratıyor değişik nick vermek.Hiç olmazsa Nickleri ad olarak doğru verirsek iyi olur.Bir üye ile tanışırken adı yerine nicki belirtmesi hiç hoş olmuyor(daha bu gün yaşadım).Üyeler sadece adlarını girerek nicklerini değiştirmelerini öneriyorum ve destek bekliyorum :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de Tsu gibi düşünüyorum. Forum ortamının biraz abartıldığını düşünüyorum. Evet burası gayet seviyeli, çok faydalı ve iyi arkadaşlıkların kurulduğu bir forum. Ama herkesle aynı ortamın oluşturulamayacağı açık, illa içli dışlı olmamız gerekmiyor. iletişim için özel mesaj seçeneği mevcut, onun ötesindekiler insanların kendi tercihi haliyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..