Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dünya Takım şampiyonası

Misafir

Recommended Posts

bugün almanya'nın bremen kentinde başlamıştır. türk takımı singapur'a 3-1 kaybetti. bireysel olarak kim kime kaybetti bilmiyorum.

İrfan ve safa kaybetti tek maçı pomfi aldı.İzlemk için ittf sayfası sağ üst köşe sonuçlar bölümünütıklamanız yeterli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

amerika ve finlandiyayı yenersek grupta 3. olabiliyoruz. finlandiyayı yenmiştik abd de hindistana 3-1 yenildi yani mümkün ama 3.ler çıkıyormuydu bilmiyorum sanırım çıkıyordu...

Benim bildiğim kadarıyla sadece birinci olanlar gruptan çıkıyor. Yani en azından bizim oynadığımız klasman da bu böyle sanırım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şurda bir tablo var : http://www.ittf.com/world_events/wttc_2006...eam_Chart_F.pdf

buna göre 3.ler de çıkıyor. ama tablo biraz karışık gibi. gruptan 3. çıkan takım aynı grubun 2.siyle oynuyor gibi gözüküyor. yenerse de aynı grubun 1.siyle oynuyor. mantıksız gibi.

Türkiye'nin ABD ve Bulgaristan'ın ikisini birden yenebileceğini zannetmiyorum. Bir tek Finlandiya'yı yener gibiyiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ozan bu saatleri tv'den mi ogrendin...internetten baktigim kadariyla bugunku mac saatleri 10,00-13,00- ve 18,30 olarak gozukuyor avrupa saatiyle...bizden bir saat geride olduklarina gore turkiye saatiyle 11,00-14,00 ve 19,30 da olmasi gerekiyor maclarin...ama tv'de oyle verdilerse senin dedigin saatlere uymamiz daha dogru olur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin Kore yi 3-0 yendi.Ryu nun çok iyi bir oyuncu olduğunu gördüm.Dikkatimi çeken bişey oldu hiç aynı tip oyuncu maç yapmadı(penholder-shakehands,solak-sağlak).İnşallah bizim milli takımımız da yakın zamanda final olmasa bile yarı final oynar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin'in birinci olması süpriz değil, aksini düşünen yoktur sanıyorum. Çin'in 3 oyuncusu da hem çok iyi, hem de güç dengeleri birbirine yakın. Çin'de 3. oyuncu olarak maçlara çıkan oyuncu birçok ülkenin ilk oyuncusunu rahatlıkla yenebilir. Sıralamadaki yerleri de bunu gösteriyor zaten. Benim merak ettiğim, Çin ikinci takımı ile çıksa gene şampiyon olurmuydu acaba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim merak ettiğim, Çin ikinci takımı ile çıksa gene şampiyon olurmuydu acaba.

bana olmazdı gibi geliyor. Çin'in ikinci takımı yine Kore ile oynasaydı, zorlanırlardı diye düşünüyorum. Çünkü Kore'nin 3 adamı da bence gayet iyiydi ama tecrübe farkları vardı Çin oyuncuları ile. Tabi Çin'in ikinci takımı finale kadar gelip Kore ile karşılar mıydı, o da ayrı bir soru sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

togay sana kesinlikle katiliyorum....çin milli takiminin ikinci takimi da hic suphesiz cok iyidir ama almanya'da timo boll faktorunu dikkate almak gerekiyor....wang liqin'e 3-2 yenildi...çin'in ikinci takimindaki oyunculara mac verecegini sanmiyorum...almanya'daki diger oyunculardan birisinin -ozellikle christian suss'un - mac almasi cok muhtemel...bu turnuvada cok begendim..kendisini bir hayli gelistirmis...diger turnuvalarda bu kadar iyi degildi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eurosport veya eurosport 2'deki maclari kaydeden var mi forumdan...bunlari bir yerlerden bulsak...

bir de ozan bu soru sana: mytabletennis.com da foruma uyesin sen de...orda maclarin linkleri verilmis...ama uzerine tikladigimda sonucu bulunamiyor uyarisi ile karsilasiyorum..nedeni hakkinda bir bilgin varsa ya da ordan goruntuleri nasil cekecegimi biliyorsan yazar misin buraya..hem indirmek isteyen arkadaslar da ogrenmis olurlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 46 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..