Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avrupa Yakasında Sıkıntılar Devam Mı Ediyor?

Recommended Posts

arkadaşlar bende haftada 1-2 gün tozkoparana antrenman için gelebilirim, tabi salonu kullanmamız mümkünse :)
sefaköy yüzme havuzunda 4 adet tenis masası bulunmakta bu taraflarda ikamet eden arkadaşlar varsa akşam 6-9 arası antrenman yapabiliriz.
sürekli foruma bakamıyorum ama telefondan ulaşan olursa uygun bir saat zaman belirler oynarız.

en yakın salon sefaköy yüzme havuzu - tozkoparan spor kompleksi de uygundur
uygun saatler : H.içi 18:3-21:00---- H. sonu 13:00-20:00 saatleri arasında haftada bir kaç gün gelebilirim.
İletişim: 0507-704-6230 ( forumları sürekli takip edemiyorum telefondan mesaj atan olursa iletişime geçerim)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

arkadaşlar bende haftada 1-2 gün tozkoparana antrenman için gelebilirim, tabi salonu kullanmamız mümkünse :)

sefaköy yüzme havuzunda 4 adet tenis masası bulunmakta bu taraflarda ikamet eden arkadaşlar varsa akşam 6-9 arası antrenman yapabiliriz.

sürekli foruma bakamıyorum ama telefondan ulaşan olursa uygun bir saat zaman belirler oynarız.

en yakın salon sefaköy yüzme havuzu - tozkoparan spor kompleksi de uygundur

uygun saatler : H.içi 18:3-21:00---- H. sonu 13:00-20:00 saatleri arasında haftada bir kaç gün gelebilirim.

İletişim: 0507-704-6230 ( forumları sürekli takip edemiyorum telefondan mesaj atan olursa iletişime geçerim)

Merhaba,bende Güngörende oturuyorum.hafta ıcı ve hafta sonu aksam 19:00 yada 20:00 dam sonra masa tenisi oynayacak partner arıyorum.Lütfen iletişime geçelim.Bayrampasa spor kompleksı,tozkoparan spor kompleksı,hıdayet turkoglu spor kompleksı,sefakoy spor kompleksı bunların hepsıne gelebılırım.hatta ulaşımı sorun olacak olan arkadaşla ortak bri noktada bulusup aracımla alırım birlikte gideriz.foruma sureklı gıremeyebılırım lütfen ulaşın 05543095250

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 6 months later...

tozkoparanda oynuyoruz ek olarak haftada bir veya iki gün. (salı veyahut peşembe günleri veya her iki gün birden olabiliyor, salonun trafiği yoğun antrenman günleri bu yüzden değişebiliyor) antrenör yok ama tekniği düzgün iyi oyuncular salonda mevcut, çok da mütevaziler ayrıca. metrobüs durağından 10 dakika yürüme mesafesinde tozkoparan salonu. bekleriz efem

Tozkoparanda ne zaman oynanabiliyor,super lig maclari ve turnuvalar oluyor cunku,ve ucreti varmi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Arkadaşlar merhaba,

Göktürk'te yaşıyorum. Uzun zamandır Göktürk'te oynayacak bir alan oluşturmaya çalışıyorum. Oturduğum bölgede 2 adet spor salonu var. Bu salonlar Eyüp Belediye'sine bağlı. Akşam 17'den sonra bu salonlarda hiçbir faliyet yok. Eyüp Belediyesi'ni defalarca aradım, mail attım. Kendi imkanımızla masa alıp salonda oynamak istiyoruz. Sizden sadece izin istiyoruz, hiçbir özel talebimiz yok, yeterki atıl olan bu salonları kullanmamıza izin verin dedim. Hiçbir olumlu yanıt alamadım. Bakarız denilerek defalarca geçiştirildim.

Masa tenisi federasyonunu aradım destek istedim. Biz ilgilenmeyiz İstanbul İl temsilcisini arayın dediler, aradım, beyfendinin hiç umurlarıda olmadı, hiç ilgilenmedi konuyla. Oysaki ben su sporu gerçekten seven, destek olacak yöneticilerimiz vardır, bu konuda benimle mücadele eder diye düşünmüştüm. Büyük hayal kırıklığı yaşadım.

Sonuca geliyorum, gerçekten bu spora benim gibi tutkuyla bağlı, bana bu konuda destek olabilecek motive, cesaretli bir masa tenisi yöneticisi var mı ? Tanıdığınız biri varsa lütfen bana yazın. Tam 1 yıldır bu konu ile uğraşıyorum. Desteklerinizi bekliyorum. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 32 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..