Jump to content
Masatenisi.org Forum

Müesseseler Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

slm arkadaslar.kurumlar turkiye sampiyonasina sadece illerdeki sampiyon olan takimlarmi katiliyor yoksa 2. olan takimlarda katilabiliyormu.bu sene aydinda ilk defa kurum maclari yapilmakta.ancak disaridan oyuncu alinmadi.arkadasimin oynadigi bir kurum var benimde adim yazili ancak aydin icinde oynayamiyorum seviye dusuk oldugu icin diger oyuncular disaridan oyuncu alinmasina karsi cikti.arkadasimin takim arkadaslarida oldukca zayif.yani eger 2. olurlarsada turkiye sampiyonasina katilabiliyorlarmi.herhangi bir bilgisi olan varsa ve bizimle paylasirsa sevinirim.ayrica takim arkadasimda bu forumun bi uyesi GOKHAN EGEMEN.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Büyük olasılıkla bizde orada olacağız. (İZOCAM) :hehehe:

slm arkadaslar.kurumlar turkiye sampiyonasina sadece illerdeki sampiyon olan takimlarmi katiliyor yoksa 2. olan takimlarda katilabiliyormu.bu sene aydinda ilk defa kurum maclari yapilmakta.ancak disaridan oyuncu alinmadi.arkadasimin oynadigi bir kurum var benimde adim yazili ancak aydin icinde oynayamiyorum seviye dusuk oldugu icin diger oyuncular disaridan oyuncu alinmasina karsi cikti.arkadasimin takim arkadaslarida oldukca zayif.yani eger 2. olurlarsada turkiye sampiyonasina katilabiliyorlarmi.herhangi bir bilgisi olan varsa ve bizimle paylasirsa sevinirim.ayrica takim arkadasimda bu forumun bi uyesi GOKHAN EGEMEN.

Gökhan ile gerekli konuşmayı yaptım Yan...

Sanırım onlarda katılabilecek. Ama öncelikle il temsiliğiyle temasa geçip olayı netleştirmeleri lazım.

Şimdiden başarılar...

Sevgiler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Büyük olasılıkla bizde orada olacağız. (İZOCAM) :hehehe:

Sanırım onlarda katılabilecek. Ama öncelikle il temsiliğiyle temasa geçip olayı netleştirmeleri lazım.

Şimdiden başarılar...

Sevgiler,

Saadettin bey bu defa görüşelim İnşallah :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdiden başarılar...

Sevgiler,

slm saadettin bey gokhan dan aldigim son habere gore kurumlar macinda 3. olmuslar.yine de turkiye sampiyonasina katilma haklari varmi.yoksa sadece il birincileri mi katilabiliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer ilk iki takımdan biri turnuvaya katılmaz ise otomatikman yerine bir alt sıradaki takım gider diye biliyorum ama bunun için katılacak olan takım sayısının çokluğuda önemli. Çünkü sanırım sizin liginizden sadece tek takım katılabilir. Eğer üsttekiler katılmaz ise sıraları otomatikman alta geçer. Ama yine de bir sorun olmaması için araştırın. Tabii bunun için ilk iki takımın katılmaması gerekiyor....

Fikirleri yürütüyorum ama en kesin çözüm aşağıdaki linke girmeniz...

http://www.ikmtb.com/html/duyurular/default.asp?id=24

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçlara gelecek arkadaşlar!...

Biz Cuma gecesine doğru Yimpaş Otel'e giriş yapacağız. Aynı otelde kalan arkadaşlar olacaksa haberim olsun...

Sevgiler

Sadettin merhaba,

Biz Büyük Otelde kalacağız. Muhtemelen akşam saat 17:00 gibi Eskişehir'de olmayı planlıyoruz. Orada görüşmek üzere,

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar inanılmaz maçlar oynandı ve final tam bir finaldi...

Solvay Pharma takımı (İrfan Tavukçuoğlu, Saim Polatkan, Sinan İncegöz) finalde Alsim Alarko takımını (Gürhan Yaldız, Murat Eriş, Abdullah Öztürk) 4-2 yenerek Müesseselerarası Türkiye Şampiyonu oldu.

Öncelikle katılan tüm takımları tebrik ediyorum. Çünkü bizlere inanılmaz rallili maçlar seyrettirdiler. Bir Saim Polatkan-Gürhan Yaldız (2-3)ve Gürhan Yaldız-İrfan Tavukçuoğlu (2-3) maçı vardı ki, gerçekten bu oyuncuları karşılıklı oynarken yakalamak çok zordu. (İşin garibi üçü de Fenerbahçe takımını Superligde temsil ediyorlar... Belkide rallilerin bu kadar uzun olmasının sebebi odur...)

Bu arada bizim takım İzocam mı ne yaptı? İşte bunu: :down:

Champ'la tanışmayı çok isterdim. Yada bizim siteden diğer takımlarda oynayan oyuncuların beni bulmasını isterdim ama yine her zamanki üyelerimizle selamlaştım. Keşke daha çok kişi ile görüşebilseydik...

Ne diyelim... İstanbul buluşmasına artık...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar inanılmaz maçlar oynandı ve final tam bir finaldi...

Solvay Pharma takımı (İrfan Tavukçuoğlu, Saim Polatkan, Sinan İncegöz) finalde Alsim Alarko takımını (Gürhan Yaldız, Murat Eriş, Abdullah Öztürk) 4-2 yenerek Müesseselerarası Türkiye Şampiyonu oldu.

Öncelikle katılan tüm takımları tebrik ediyorum. Çünkü bizlere inanılmaz rallili maçlar seyrettirdiler. Bir Saim Polatkan-Gürhan Yaldız (2-3)ve Gürhan Yaldız-İrfan Tavukçuoğlu (2-3) maçı vardı ki, gerçekten bu oyuncuları karşılıklı oynarken yakalamak çok zordu. (İşin garibi üçü de Fenerbahçe takımını Superligde temsil ediyorlar... Belkide rallilerin bu kadar uzun olmasının sebebi odur...)

Bu arada bizim takım İzocam mı ne yaptı? İşte bunu: :down:

Champ'la tanışmayı çok isterdim. Yada bizim siteden diğer takımlarda oynayan oyuncuların beni bulmasını isterdim ama yine her zamanki üyelerimizle selamlaştım. Keşke daha çok kişi ile görüşebilseydik...

Ne diyelim... İstanbul buluşmasına artık...

Selam Saadettin,

Biz kalamadık malesef, geç saatlere kalmamak için elenir elenmez hareket ettik. Bizim de (Turkcell) Türk Telekom ile yaptığımız maç çok çekişmeli geçti. Kilit maç olan çift maçını kaybetmesek üçüncü olacaktık. Bu şekilde de beşinci olmuş olduk :gulumse: Olsun, sonuç olarak harika maçlar oldu. Çok keyifliydi. Final maçını izleyebilseydik keşke ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3. ve 4. maçı yapılmıyor. Onun yerine finalde karşılaşan iki takımın elediği takımlar 3. ve 4. oluyorlar. Buna göre Türk Telekom 3. (bizimle eleme grubu 4-2 bitmişti) ve Fako takımı 4. oldular.

Bu arada Ahmet sizi kutluyorum. Çünkü gerçekten çok güzel maçlar çıkardınız. Önümüzdeki yıllarda daha yüksek sıralara doğru devamınızı diliyorum. Ama erken ayrılmakla yanlış yaptınız çünkü final maçında oynayan bu 4 oyuncuyu yani mahşerin 4 atlısını sanırım bir daha bir arada oynarken göremeyeceğiz...

Champ olmadı bir dahaki sefere diyelim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa merhaba,

Sıralama : 1- Solvay, 2- Alarko Alsim, 3- Türk Telekom, 4- Fako-Actavis

Biz Alarko'ya kaybettik. Alarko'da 2. olduğu için otomatikman 4. olduk. Yani anlayacağın 3-4 maçı yapılmadı. Yapılsaydı 3. olurduk. Fakat turnuvaya katılan takımların çoğu çok güçlüydü. Çok güzel maçlar oldu. Telas gibi çok güçlü takım bile ilk 8'de elendi.

Ahmet bu arada sizide tebrik ediyorum çok iyi maçlar çıkardınız, şanssızlık işte ilk dörde kalamadınız. Sende her geçen gün daha iyi oynuyorsun. İnşallah seneye,

Selamlar Mehmet,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mehmet bey merhaba, biz katılamadık

sizin de 4.olmanız normal duyduğum kadarıyla bizim hoca yı götürmemişsiniz

dolayısıyla sonuç da böyle olmuş.

neyse yine tebrikler

Yanlış duyum almışsınız.Sizin hocanızı Eskişehir'e götürdük. Turnuvayı namağlup kapattı. Hatta iki maçta çifti birlikte oynadık. Tebriklerin içinde teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa merhaba,

Sıralama : 1- Solvay, 2- Alarko Alsim, 3- Türk Telekom, 4- Fako-Actavis

Biz Alarko'ya kaybettik. Alarko'da 2. olduğu için otomatikman 4. olduk. Yani anlayacağın 3-4 maçı yapılmadı. Yapılsaydı 3. olurduk. Fakat turnuvaya katılan takımların çoğu çok güçlüydü. Çok güzel maçlar oldu. Telas gibi çok güçlü takım bile ilk 8'de elendi.

Ahmet bu arada sizide tebrik ediyorum çok iyi maçlar çıkardınız, şanssızlık işte ilk dörde kalamadınız. Sende her geçen gün daha iyi oynuyorsun. İnşallah seneye,

Selamlar Mehmet,

Mehmet abi sizleri tebrik ediyorum. Bu sene Gürhan Yaldız'ın Alarko'ya geçmesiyle kalite bayaa bi yükseldi. Dolayısıyla çok güzel maçlar oldu. Harika maçlar oldu. Ya ben de kendimi çok iyi hissettim bu turnuvada. Gerçekten güzel maçlarım ve mücadelelerim oldu. Bizim takım da güzel oynadı, Serkan olsun, Uğur olsun çok iyi oynadılar gerçekten. Türk telekom maçımız süper çekişmeliydi. Maçın kaderini belirleyen çift maçını bizimkiler 2-0 geriden gelip 2-2 yapmaları, son sette 5-2 öne geçmeleri bizi hayli heveslendirmişti. Ancak Fahrettin'in umulmadık zamanlarda, umulmadık yerlere, umulmadık şekilde vurduğu bh şutlar, bloklar ve kontralar karşısında yapacak birşey kalmadı. Son sayılarda Fahrettin - Kenan çifti adeta devleşti. Onları da burdan tekrar tebrik ediyorum. Bir dahaki sefere diyorum.

Abi sağolasın oyunum gün geçtikçe daha iyi oluyor. bh kullanımım da hayli arttı, artık eskisi kadar bh köşesinde dönüp fh oynamıyorum. Doğrudan bh spinle başlayabiliyorum. Bu da oyunumu oldukça rahatlatıyor. Türk telekom'da yaptığım ilk maç sonunda aldığım galibiyetle tribünlerin bu kadar ayaklanacağını tahmin etmemiştim doğrusu. Demek ki beni destekleyen ne çok seyirci varmış :gulumse: Bu çok memnuniyet verici bir durum. Seyirci desteğinin ne olduğunu resmen bu maçta gördüm. Haa bir de Cumartesi günü Çemtaş maçında setlerde 2-0 galip iken durumun 2-2 olması oyunumu biraz etkilemişti ama ne yaptım ettim son sette tam gidiyor derken 5-7 geriden gelip 11-7 ya da 11-8 aldım maçı. Yine bu maçta da seyirci desteği hayli yüksekti. Beni destekleyen tüm arkadaşlara da yine buradan teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..