Jump to content
Masatenisi.org Forum

Eacheng Le Ilgili Bilgilendirme

awlcobhc

Recommended Posts

Arkadaşlar,malum bu aralar forumlarda geziniyorum ve hep eachengle ilgili sorular görüyorum. Bu tür sorulara da çoğu abimiz haklı olarak cevap vermiyoe çünkü bu tür şeyler zaten mevcut.bende bir toparlama amaçlı bir yazı yazmak istiyorum. Eğer abilerimiz de yorum&deneyimlerini yazarlarsa süper olur.

1)(onurzaim adlı kullanıcıdan alıntıdır.)

Eacheng.net sitesinden alışveriş yapabilmek için kredi kartına sahip olman gerekir ve o kredi kartı ile bir Paypal hesabı açman gerekli

Evebeynlerinden rica edersen kredi kartları ile Paypal hesabı açtırabilirsin, Alışverişi yaparken Paypal hesaplarının kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmaları yeterli olacaktır.

Paypal nedir? Paypal Kredi kartı bilgilerini verdiğin bir banka gibidir. Alışveriş yaptığın sitede Paypal kullanıcı adı ve şifreni girersin ve geri kalan işi Paypal halleder. Dünya genelinde en yaygın ödeme yoludur.Güvenlidir.

Çoğu kişinin dediği bir söz: bence paypal yöntemini barındıran bir site güvenlidir.Buna göre eacheng güvenlidir. Ki zaten çoğu kişi burdan alışveriş yapmış ve güvenli bulmuşlardır.

2)eacheng le ilgili sorulan bir soru da şudur: kargo paraaı ne kadar tutuyor?(en azından ben merak ediyordum.)

Arkadaşlar bunu öğrenmenin en sağlıklı yolu bir hesap açıp alacaklarımızı sepete atıp sipariş basamaklarını uygulayıp(ki site sizi yönlendiriyor)kargo parasını görmektir.mesela bana iki lastik bir tahta kargo fiyatı 11 dolar gelmişti. Tabii yabancı dil bilmeniz de gerekli.

3) kargo ne kadar sürede geliyor?? Bunu sitedeki shipping bölümünden öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz ulaşım türüne bağlı.

4) diğer sitelerden benim araştırdığıma göre güvenli olanlar: ttnpp,dandoy,presports vs vs... fakat bence en uygunu eacheng.net..(en azından çin malları için.)

5) bence artık forum kurcalamyı bırakın,gidin biraz tenis oynayın,kendinizi geliştirin. Unutmayın raket değil siz oynayacaksınız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..