Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tackifire Drive

Misafir

Recommended Posts

slm arkadaslar,

Bir kaç gundur,tackifire driver ile oynuyorum(bh)çok hosuma gitti.Servis karsilama yahut servise atak için bayagi iyi.Direk vuruslarida istedigin yere nisanliyabiliyorsun.çin tipi lastiklere gore bayagi daha hizli,tek sorunu,bloklar için biraz zor gibime geldi.Ginede bir hurricane 3 gibi kolay blok yapamiyorsun.Ama bitirici sayi atmak için hurricana fark atiyor.

Benim anliyamadigim,neden bu lastigi,avrupada bulmak zorlasiyor ama asyada hala satiliyor!

Tackifire special,bu lastigin devamimidir?Sitemizde bayagi tackifire kullanan arkadaslar var.Bir fikir yazsaniz?

tskler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tackifire drive tacikifire special dan sonra çıktı. O yüzden daha yeni bir lastik. Daha kullanmadım ama anlatmana göre tackifire special softun biraz serti ve yetenekleri olarak tackiness drive ı gösteriyor.

tackifire drive ın tackifire specialden önce çıktığına eminim.Elimde 1996 nın kataloğu var ve içindede yeni ,bu tarihte çıkan bu tackıfire den bahsediliyor.Zaten hatırlıyorum satın almıştım ve fh ıma ama beğenmemistim sertliği yüzünden.Bh için denemek 10 sene sonra aklıma geldi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 76 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..