Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara' Da Antrenörlük Semineri

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar . Konu başlığından da anlaşılacağı gibi Ankara da antrenörlük seminerinin açılma ihtimali var . Fakat federasyondan aldığımız bilgilere göre , bu kursa kayıt yaptıracağına dair 40 kişinin dilekçe vermesi gerekmektedir . Eğer bu gerçekleşirse istenilen tarihte seminer düzenlenebilecek .

Seminer 15 gün sürmektedir ve bu 15 gün sonunda resmi antrenörlük sertifikası verilmektedir.

Forum haricinde antrenörlük sertifikası almak isteyenlere de duyurmanızı önemle rica ederiz . Ciddi anlamda ilgilenen ve katılmak isteyen arkadaşlarla bu başlık altında toplanalım . Umuyorum 40 kişi çıkarabiliriz.

1-)kaisersoze ( siftah benden :thup: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benden de merhaba arkadaşlar :D:

antrenörlük semineri beni de yakından ilgilendiriyor. ben de bir an önce katılmak ve seritifikamı almak istiyorum. ankara benim için de çok uygun. inşallah 40 kişi toplayacağız! ben de çalışmalara başlıyorum ;):

2. NurdaN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Böyle bir kurs için neler gerekli, bende zaman bulabilirsem gelmeyi düşünüyorum ve böyle bir kursa çok katılmak istiyorum yardım ederseniz sevinirim .

Kurs için gerekli belgeler daha sonra da halledilebilir . Bizim için ilk etapta önemli olan yeterli sayıya ulaşabilmemiz . Bu sayıya ulaştığımızda aramızdan bir kişi dilekçeler ile birlikte federasyona başvurur ve kurs açılır . Tarihine gelince buda bizim belirleyeceğimiz bir unsur. Ama benim tahminimce Hazirandan once mesela mayıs ayı çok uygun . Zaten katılımcıların çogu Ankaradan olacağı için pek sorun olacağını sanmıyorum . Ayrıca istanbul ve trabzon daki kurslarla aynı tarihlerde olmamasıda gerekebilir .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Federasyonun sitesinde (www.tmtf.gov.tr) Muğla'da yapılacak yardımcı antrenör yetiştirme kursu ile ilgili bir dosya var. O dosyada aranan şartlar ve istenilen belgeler yazıyor. Bir bakın isterseniz...

iyi demişsin de ben o sitede bulamadım nedir ne değildir . eğer sen ulaşabildiysen tam bi link verirmisin ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kurslar hakkında bilgi vereyim.

Kurs 12 gün sürüyor

Sabah 9 akşam 5

Sürekli katılım şart

Hafta sonları dahil

1 gün mazeret sanırım ancak ders kaçırılırsa bütünleme kaçınılmaz

Tam hatırlamıyorum ama 15 kadar dersten sınav(anatomi,fizyoloji,beslenme,psikoloji vs...)

Herhangi bi dersten ortalama altı alındığı zaman bütünleme

Bütünleme için diğer açılacak kurs beklenecek

Zaten bildiğim kadarıyla Ankarada Mayıs ayında açılacak.Tabi değişiklik olmadıysa

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar Federasyonu aradım ve bilgi aldım. mayıs ayında ankara'da antrenörlük kursu büyük ihmimalle açılacakmış. fakat, konuştuğum yetkili kursun açılmasının henüz kesinlik kazanmadığını ve eger bir kaç kişi bulup onlardan kursa katılmak istediklerine dair dilekçe alabilirsen, o zaman açılması kesinleşir dedi.

şu durumda ben dilekçe yazılması gerektiği kanaatindeyim. örnek bir dilekçe yazıp buraya ekleyeceğim.

ve yazdığımız dilekçelerimizi federasyona verceğiz. bu işi ben üstlenebilirim. mesela antrenörlük kursuna katılmak isteyenlerle Dursun Hoca'nın Keçiörendeki salonunda buluşuruz, hem masa tenisi oynar hem de dilekçeleri bana vermiş olursunuz. ben de topluca federasyona götürürüm.

arkadaşlar tarihi mayısın ilk ya da ikinci haftası olarak düşünüyoruz.

sevgiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mrb arkadaşlar

dilekçe örneğinde sadece uzun bir süredir masa tenisi oynadığımızı, nerede hangi tarihte kurs açılmasını istediğimizi belirtmemiz yeterliymiş.

dilekçe örneği:

Masa Tenisi Federasyonuna,

ANKARA

Uzun bir süredir Masa Tenisi oynamaktayım. Masa Tenisi Antrenörlük Kursuna

katılmak istiyorum. Ankara'da yaşamam sebebiyle, Ankara'da mayıs ayının ilk

haftası, Masa Tenisi Antrenörlük Kursu açılmasını arz ederim.

adres:........................................... tarih:..................................

tel: (cep, ev).................................. imza:.................................

...................................................... ad soyad:............................

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mrb arkadaşlar

çok büyük bir ihtimalle ankara'da antrenörlük kursu ^^temmuzda^^ açılacakmış... tarih bana uymuyor :(:

Nurdan zaten tarih sana ve diğerlerine uymayacak.Sen hangi tarihte açılacaksa kendini bu kursa ayarlayacaksın.Bak benim geçen ay Antalya kursu yüzünden

1-12 gün yıllık iznim gitti.Bu yaz tatil yok bana.

2-2.lig maçlarına denk geldi.Gidemedim ilk 3 hayal oldu.Takımıda sattım yani.

3-Ankara 12'ler turnuvası denk geldi vs.vs.

Yani bu belgeyi almak için zamandan ve faaliyetlerinden vazgeçip katılmak gerekecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nurdan zaten tarih sana ve diğerlerine uymayacak.Sen hangi tarihte açılacaksa kendini bu kursa ayarlayacaksın.Bak benim geçen ay Antalya kursu yüzünden

1-12 gün yıllık iznim gitti.Bu yaz tatil yok bana.

2-2.lig maçlarına denk geldi.Gidemedim ilk 3 hayal oldu.Takımıda sattım yani.

3-Ankara 12'ler turnuvası denk geldi vs.vs.

Yani bu belgeyi almak için zamandan ve faaliyetlerinden vazgeçip katılmak gerekecek.

evt Tufan Abi dediğin gibi olacak bu gidişle :annoyed:

guya ben açık gözlük yapıp tarihi kendime uydurmaya uğraştım :oop:

artık yazın sonunda, ben de aynen senin gibi, türkiye'nin neresinde olursa olsun oraya gidip alacağım belgemi :huh::D:

bende çok istiyorum ama bir türlü imkan bulamadım. ne yapalım inşallah bir gün nasib olur.

evt inşallah alırız :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, İstanbul'da olacak bir kursun tarihinden haberiniz var mı? Ya da nereden öğrenebilirim. Teşekkürler...

sanırım ist.te olacak kurs haziranda. 0312 4303306 federasyonun numarası. arayıp bilgi alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..