Jump to content
Masatenisi.org Forum

Işte Size Çözüm

Guest Hüseyin TOPAÇ

Recommended Posts

arkadaşlar ben elinizdeki cd leri çoğaltmaya gönüllü olan ve Manisa da masa tenisini organize etmeye aday biriyim bazı arkadaşlara mesaj attım ilgilenen olursa

elinizdeki cd leri bana gönderip çoğalmasını sağlayabiliriz.işte size çözüm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi telif hakkı olan CD lerin çoğaltılması kanuna aykırı. Bu tür konuları forumda tartışmak forumun kapatılmasına sebep olabilecek kadar ciddi bir sorun.

Lütfen bu konuları forumda tartışmayalım ve telif hakkı olan ürünlerden bahsederken dikkatli davranalım.

Bu forum hepimizin ve hiçbirimiz kapatılmasını istemeyiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

piyasada masa tenisi cd'leri varmı?valla ben hiç görmedim.varsa beni haberdar edin.yalnız arkadaşımızın çoğaltma konusunda Ertan bey gerçekten haklı.bu durum hem kendisine hem de bu siteye zarar verebilir diye düşünüyorum ( aracılık etmiş gibi oluyor )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar benim anlatmak istediğim telif haklı cd 'leri çoğaltmak değil sadece internetten indirdiğiniz maç görüntüleri veya kısa sayılar şeklinde olan görüntülerden bahsediyorum.bugün Ertan abi ile yaptığımız görüşmede ben kendisine konuyu izah ettim bu konuda sitemizin zarar görmesini bende istemem

yinede ben bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan maillerini bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
:bonus: Valla ben böyle bi konudan sitenin kapanacağını sanmıyorum. . Kapansa yenisini açarız. Noolacak sanki. Burda amaç insanların daha bilinçlenmesi için yapılmıyor mu?  :bonus:

Eğer telif hakları ihlal edilirse site kapatılır.

Noolacak sanki ifadesine ise en başta ben karşı çıkarım. Bu sitenin oluşturulmasında ne kadar emek var herhalde farkında değilsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 40 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..