Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Agirligi

Misafir

Recommended Posts

normal bir rakete de ozellikle gergely gibi rakette 180 gram agirlik sizce normalmi

normalde raket 82 gram geliyor lastigi takinca 180 gram kusura bakamayin ama o zamnda gergely hizini hissedemiyorum bir spin yapiyim diye bir gun bilegi kiricam :pirpir:

acaba yapistirici da etkilermi bana h3 marka yazabilirmisiniz hafif yapistirici

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla Murti kardeş; hızı seni keser mi bilmem ama Butterfly Balsa Carbo X5 tahta çok hafif. Sadece 75 gram. Daha yeni aldım ve çok rahat ettim. Backhand spinlerde bile hiç kasmıyor. Eskiden 3-4 backhand vurdum mu, bileğim çıkacak gibi oluyordu. Şimdi çok rahatım. Tabi lastiklerin ağırlığı da önemli. Ben Sriver FX kullanıyorum. Nisbeten hafif lastikler. Tabi Bryce falan daha ağır olurdu. Eğr ben tahtamdan memnunum, değiştirmem dersen mecburen çekeceksin bu ağırlığı. Eğer yok yeni tahta alırım dersen Balsa Carbo X5 i bir incele. Güzel tahta. Hafif.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murti, Donic ve TSP'nin de balsa tahtaları da oldukça hafif. Zaten malum balsa hafif bir ağaç olduğu için, balsadan yapılan tahalar da hafif oluyor. Ama gerçekten hafif bir tahta istiyorsan Re-impact derim :fildir: bazı modellerinin ağırlığı 60 gr.'a kadar düşüyor. benim kullandığım model 65 gr. Bir de zaten ince lastiklerle kullanıldığı için raketin toplam ağırlığı oldukça az oluyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 102 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..