Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara'da Maç Yapacak Partner Istiyorum.

Guest harun-W_ANG

Recommended Posts

Arkadaslar!!! Ankara'da maç yapacak arkadas ariyorum. Haftada 1 veya 2 kez antrenman yapiyorum ama hiç maç yapmiyorum. Tecrübe eksikligim var. Kurumlarda veya süper ligdeki arkadaslardan rica ediyorum. Irtibata geçelim ve maç yapalim. Sizler için fedakarlik, bizler için ise tecrübe kazanmak anlamina gelir. Müsait olan arkadaslar benle irtibata geçsin lütfen. tesekkürler.... :acaba:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar!!! Ankara'da maç yapacak arkadas ariyorum. Haftada 1 veya 2 kez antrenman yapiyorum ama hiç maç yapmiyorum. Tecrübe eksikligim var. Kurumlarda veya süper ligdeki arkadaslardan rica ediyorum. Irtibata geçelim ve maç yapalim. Sizler için fedakarlik, bizler için ise tecrübe kazanmak anlamina gelir. Müsait olan arkadaslar benle irtibata geçsin lütfen. tesekkürler.... :acaba:

Antrenmanı nerde yapıyorsunuz.Belki gelebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Antrenmanı nerde yapıyorsunuz.Belki gelebilirim.

Anrtenmani genelde Gazinin Üni. Spor Salonunda yapiyorum. Gelebilirsen çok sevinirim. Maç yapmak hepimiz için degisiklik olur. Görüsmek üzere.... :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Anrtenmani genelde Gazinin Üni. Spor Salonunda yapiyorum. Gelebilirsen çok sevinirim. Maç yapmak hepimiz için degisiklik olur. Görüsmek üzere.... :dans:

size nasıl ulaşabiliriz? ben de gazi de merkez kampüste öğrenciyim. isterseniz beraber oynayabiliriz. ama benim de çok fazla tecrübem yok . mühendislikte oynuyorum. istersen sen de oraya gel. orada oynarız. istersen buluşup spor salonunda oynarız. oynarsak beni çok memnun edersiniz. çok teşekkürler. görüşmek ümidiyle :dans:

e-mail: unknownhero@mynet.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 78 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..