Jump to content
Masatenisi.org Forum

Neden Bir Türk Markası Yok

işcan

Recommended Posts

Herkese selamlar

dün gece bir rüya gördüm çok ii bir turnuvaya katılıyorum ve sponsorum , BİLGE diye bir marka aklıma neden bir Türk markası masa tenisi ürün leri üretmiyor diye bir soru takıldı , acaba neden

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan ve Champ abim haklı,zaten pahalı bi spor,kulüp düzeyinde oynamayan bi sporcu yılda bir defa lastik alıyo,bu nedenle piyasada türk malı yok! Fakat Ankarada ve Samsunda tanıştığım iki kişi tahta yapıyor ve gerçekten güzel... :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan ve Champ abim haklı,zaten pahalı bi spor,kulüp düzeyinde oynamayan bi sporcu yılda bir defa lastik alıyo,bu nedenle piyasada türk malı yok! Fakat Ankarada ve Samsunda tanıştığım iki kişi tahta yapıyor ve gerçekten güzel... :dans:

Sanırım Samsunda tahta yapan kişi var dediğin kişi benimde tanıdığım kişi. Ben onun yaptığı tahtayı kullanıyorum ve ömür boyu kullanırım. Zaten o tahtaları deneme yanılma yoluyla üreten bizdik. Çok süper tahtalar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanırım Samsunda tahta yapan kişi var dediğin kişi benimde tanıdığım kişi. Ben onun yaptığı tahtayı kullanıyorum ve ömür boyu kullanırım. Zaten o tahtaları deneme yanılma yoluyla üreten bizdik. Çok süper tahtalar...

Arkadaşlar Samsundan ve sanırım aynı kişiden ben de tahta getirttim ve şuanda kullanıyorum. Çok da memnunum. herkese tavsiye edebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..