Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kurs Arıyom

Guest Onur Bayrakçeken

Recommended Posts

göztepede haydarpaşa lisesi masa tenisi salonu var. 0216 3256035 salonun numarası. (salon marmara üniversitesi hastanesine çok yakın) düzenli olarak masa tenisi dersi veriliyor. ders almak istediğini söyle mutlaka sana yardımcı olacaklardır.

masa tenisine böyle bir şekilde başlaman, doğru başlaman senin için çok daha iyi olacaktır. sonradan bazı yanlış tutuş, vuruş... vs geliştirirsen bunlar fosilleşir, öyle gider... ama baştan iyi öğrenirsen, temelin sağlam olursa, daha hızlı gelişirsin ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ist.anadolu yaaksında kulüp arıyom ilk kes başlıcam pinpona ama bulamadım bi türlü bileniniz varsa suadiye-göztepe civarı tercih edilir

Selam Onur

Göztepede Fenerbahçe Veteran Derneği var. Orada genç arkadaşlar düzgün msatenisi dersleri veriliyor. Metin Mestanoğlu hocanın eşliğinde masatenisine doğru ve düzgün bir başlangıç yapıp iyi bir masatenişçi olabilirsin....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hala beklemekteyim annemler ve ben araştırıoz büyük ihtimal marmara ama

slm onur;

masa tenisine başlamak istiyorsan eğer çok güzel eğitim alman gerekiyor sana birkaç yer;

1) Göstepe Sanayi içinde FB veteranlar var

2) Haydarpaşa var oda atunizadede

3) esatpaşa da var

eğer bilgi istersen not bırakabilirsin ben sana ulaşırım. çünkü bende 1 senedir oynuyorum ama yanlış kişilerle oynadığım için elimi geliştiremedim eğer iyi bi eğitim alırsan başarırsın ok:)

gelişmeleri yaz bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..