Jump to content
Masatenisi.org Forum

2013-2014 Transfer Sezonu

maxxus

Recommended Posts

Bursasporda Kemal Yaşkafa'yla kadrosunu güçlendirmiştir. :)

Merhaba herkese ben Ankara'dan Baris Bende masa Tenisi oynuyorum ve iyi bir takipsiyim masa tenisinin siteyi düzenli olarak takip ediyorum ama üye olmamıştım bu haberi görünce yorum yazmak istedim Kemal Yaşkafa kardeşime ve Bursaspor'a hayırlı olmasını dilerim gecen sene takip edenler olduysa Üniversiteler Türkiye Şampiyonasında Türkiye ikincisi olan İstanbul Aydın Üniversitesinin oyuncusu ve bildigim kadarıyla Gencler Türkiye şampiyonu Yücel'i 3-1 cok guzel bir maçla yenmeyi başardı gençlik spor bakanlığının düzenlediği unilig organizasyonunda cok saglam takımlar yoktu ama genede takımını tek basına sırtlayarak başarılı isler yaptı ve turnuvayi namaglup tamamladi bende kendisiyle 4 mac yapmama rağmen sadece birinde 1 set yüzü gösterdi arkadasım bana :-) eğer antreman yapıyorsa ve oynamaya devam ediyorsa inanıyorum ki Bursaspor adına ve kendisi adına hayırlı bir is olmus kendisini tebrik ediyorum..

Herkese bol spinli günler diliyorum :-)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lig gerçekten çok farklı.Konsantreyi kaybetmeye gelmiyor.Sinirler çok sağlam olmalı.Takım içerisinde ki uyum başarıya etki eden en önemli unsur.Çok iyi bir oyuncuyu yenebiliyorsunuz ama zayıf diye düşündüğünüz bir oyuncuya kolay kaybedebiliyorsunuz.

Süper Lig malum.

1. Lig herzamanki gibi sıkı.

Ama 2.lig,tarihinin en çekişmeli maçlarına sahne olacak gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene cin superlig takimlarindan Ningbo haitians da Ma Long kardesime eslik edecegim.

Umarim basarili isler cikaririz :)

Saka bir yana tanidigim tanimadigim tum lig oyuncusu forumdaslara basarili ve saglikli bir sezon dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..