Jump to content
Masatenisi.org Forum

Balsa Carbo X5 + Sriver Fx Siparişi Verdim

Misafir

Recommended Posts

Arkadaşlar merhabalar. Uzun araştırmalarım sonucunda, Butterflay Balsa Carbo X5 tahta (anatomic saplı) + 2 adet Sriver FX (1.9 mm) siparişini yarım saat önce verdim. Toplam 145 YTL. Spinspor'dan alıyorum.

Aslında ben tahtanın Flared saplısını istiyordum; ama malesef bir çok yeri araştırmama rağmen bu tahtanın Flared saplısını bulamadım. Acaba anatomic saplısı bana ters gelir mi diye de tereddüte düşmekten kendimi alamıyorum. Olsun be, anatomic ile de oynarız.

"Flared tahta hastasıyım;

Anatomic sapın ustasıyım" :lol:

Sizin fikirleriniz nedir bu konuda arkadaşlar. Eskiden beridir flared sap ile oynamış biri olarak anatomic sap ile zorlanır mıyım. Alışabilir miyim buna. Valla oyunumu bozacağından korkuyorum.

Raketimi yarın ya da pazar günü deneyeceğim. Olumlu ya da olumsuz görüşlerimi burada yazarım o zaman. Bu tahtayı almayı düşünen arkadaşlara da faydalı olur hem.

Son olarak şunu yazayım:

"Yemeğin salçalısı,

Kadının k..çalısı

Tahtanın flared saplısı makbuldür" :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler hocam. Tahta nasıl sizce. İşe yarar mı? Timo Boll Spirit ya da Michael Maze de düşündüm ama Balsa CArbo X5'in kontrolü onlara göre daha yüksek idi. Ayrıca fiyatı da daha ucuzdu. Bakalım tahta gelsin, yarın deneyeceğim. Sonra burada fikirlerimi yazarım. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 91 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..