Jump to content
Masatenisi.org Forum

10. Forum Buluşması

Recommended Posts

Sevgili arkadaşlar,

Salon değişikliğine gidilmiş ve yeni yerimiz, lig maçlarının da oynandığı Mamak Spor Salonu olmuştur. Kura çekimi dolayısıyla, lütfen en geç saat 09:00'da salonda hazır bulunalım ki turnuvamızı zamanında bitirelim.

Adres : Misket Mah. 605. Sk. No:14 Mamak/Ankara - (Şehit Cihan Yıldız İ.Ö.O. nun yanındadır)

Harita : https://maps.google.com/maps?ie=UTF8&cid=14741355789602091957&q=Şehit+Cihan+Yıldız+İöo&iwloc=A&gl=TR&hl=tr

Salon değişikliği yüzünden misafirhane de değişmiştir ve yeni yerimiz "Ankara Vali Erdoğan Şahinoğlu Eğitim ve Dinlenme Tesisi" olmuştur. Forumda ismini yazdıran 17 kişi için rezervasyon yaptırılmıştır. İster sahur, isterseniz de kahvaltı dahil ücreti 50 liradır. Salon-Misafirhane arası yaklaşık 2.6 km'dir ve 6 dk sürmektedir. Misafirhane adres bilgileri aşağıdadır.

Adres : Mamak Cad. Serap Sk. No:57 Cebeci, Çankaya, Ankara

Harita : https://maps.google.com/maps?ie=UTF-8&q=mamak+vali+erdo%C4%9Fan+misafirhane&fb=1&gl=tr&hq=vali+erdo%C4%9Fan+misafirhane&hnear=0x14d351e52a503ae1:0x6989897298ef2372,Mamak,+Ankara

hatırlatma amacıyla tekrar yazıyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora kalacak yer icin yurt ya da baska bir alternatif yok mu? Sonucta ogrenciler de gelecek ve gecelik 50 TL ogrenci kardeslerimizin butcesini zorlayabilir bence. Yol parasi + konaklama + yemek + ekstra masraflar nereden baksan 250-300 TL tutuyor. Bir ogrencinin bunu karsilamasi zor gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafirhane için rezervasyonlar yaptırılmıştır arkadaşlar.

Sadece Cumartesi Gecesi Kalacaklar : Kemal Balım, Tahsin Kalay, Erdinç Halbutoğulları, Adem Güneşoğlu, Kadir Aslan, Hüseyin Ekmekçi, Cemal Oduncu, Yıldıray Elebaşı, Erdem Çetintaş, Adem Tuncel

Hem Cuma hem de Cumartesi Gecesi Kalacaklar : Ben, Umut Afacan, Çağan Dağıstan, İlhan Deniz, Talha Çakır, Sevan, Atakan Bilgili, Tunç Karaman, Serdar Eren, Gökhan Kaştaş, Bilal Olgun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa'dan İlhan ve Talha kardeşimizi yolluyoruz.İlhan ve Talha Bursa'yı en iyi şekilde temsil edeceklerdir.İnşallah ileriki yıllarda Ramazan ayına denk getirmemek kaydıyle yapmayı planlıyoruz.Bursa her turnuvaya iştirak etmekle meşhurdur merak etme Cagan.Ramazan ayına denk gelmeseydi bizler gelirdik..Oruçlu maç zor olur. Bursa'lıları belliki unutamıyorsunuz.Tahsin'de bizleri çok iyi bilir.Bir ay bari dinlenelim kardeşim.Tufan hocam sağolsun Eylül başında da bu buluşma yapılabirdi.Hem katılım yüksek olurdu.Cagan benden sana tavsiye Mustafa Aakar'dan çekinmeyin.Onunla oynadıkça insan daha dikkatli oluyor.Mustafa abiyi üzmeyin.Bırakın dilediği gibi istediği raketle oynasın.Aksine onun oynaması hepimize fayda verir.Buluşmada olamıyacağım için şimdiden herkese başarılar diliyorum.İnşallah seneye katılacağım.Bursa'dan herkese sevgiler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Takimlarin daha adil olmasi acisindan bir onerim var. Kirmkiz torba sabit olmak uzere mavi ve yesil torbalari guclu ve daha az guclu olarak 2 ye ayiralim. Atiyorum Tufan abi ya da Osman abi cikinca onlar icin daha dusuk seviye bir mavi cekelim. Ya da Tunc ya da Erdem cikarsa guclu bir mavi secelim. Aksi taktirde dengesizlik olur, cunku kirmizilar arasinda da ucurum var. Benim icin sorun yok ama gecen yil takimlarin dengesizligi ile ilgili tatsizliklar yasanmisti. Bu yil bunun onunu almaliyiz ki en ufak bir tatsizlik bulusmaya golge dusurmesin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılımcı Listesi

14- Bilal Olgun

Kırmızı (20) > Mavi (21) > Yeşil (21)

Öğretmen Evinde Kalmak İsteyenler (21) : Bora Dileri, Umut Afacan, Çağan Dağıstan, Erdem Çetintaş, Atakan Bilgili, Tunç Karaman, Erdinç Halbutoğulları, Adem Güneşoğlu, Kadir Aslan, Hüseyin Ekmekçi, Cemal Oduncu, Yıldıray Elebaşı, Serdar Eren, Gökhan Kaştaş, Bilal Olgun, Adem Tuncel, Kemal Balım, Sevan, Tahsin Kalay, İlhan Deniz, Talha Çakır

:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Takimlarin daha adil olmasi acisindan bir onerim var. Kirmkiz torba sabit olmak uzere mavi ve yesil torbalari guclu ve daha az guclu olarak 2 ye ayiralim. Atiyorum Tufan abi ya da Osman abi cikinca onlar icin daha dusuk seviye bir mavi cekelim. Ya da Tunc ya da Erdem cikarsa guclu bir mavi secelim. Aksi taktirde dengesizlik olur, cunku kirmizilar arasinda da ucurum var. Benim icin sorun yok ama gecen yil takimlarin dengesizligi ile ilgili tatsizliklar yasanmisti. Bu yil bunun onunu almaliyiz ki en ufak bir tatsizlik bulusmaya golge dusurmesin.

güzel bir öneri ama listede tanımadığımız, oyunlarını bilmediğimiz insanlar var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aksilik olmazsa ben de geliyorum herkes oruçlu oynuyor maşallah maksat hem spor hem tanışmak olsun. Tufan Hocayla konuştum renk olayı turnuva başlamadan halledilecekmiş. Beni de açık mavi yazabilirsiniz :)

Kırıkkale'den Murat OKTAV (moktav)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..