Jump to content
Masatenisi.org Forum

Andro Temper Tech Off+

Onur

Recommended Posts

eski bir voleybolcu olarak 4-5 aydır masa tenisi ile ilgileniyorum :) imzamdaki tahta def+ bir tahta ama defansif oyuncular gibi oynamıyorum sadece kontolu daha iyi oldugu icin all yerine def+ bir tahta tercih ettim

bu tahta ile isim bitmedi ama bir sonraki tahtamı arastırmaya simdiden basladım gereksiz tahtalar alıp kolleksiyon yapmak istemiyorum. cok fazla secenek daha da fazla kombinasyon var su anda elimde imzamdakinden haric dhs pg7, sanwei t502 ve samsonov alpha sgs var :) bir sonraki tahtamı alarak denemek yerine arastırmaya erken baslayarak secmeye karar verdim :)) simdiye kadar denedigim tahta ve lastikler icinde sadece hammond pro beta ile devam edecegimi anladım... sonrasına da sizlerin yardımı ile bakacagız artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu alısveris cılgınlıgı masa tenisi ile daha once ilgilenmedigimden olustu, kendime gore denemeler yapıyorum diyelim :)

voleyboldan gelen -masa tenisi icin biraz kontrolsuz de olsa- guclu bir kolum var o nedenle def+ tahtada karar kılıp onla devam ediyorum, su an emekleme donemindeyim ve bir muddet daha devam edecek

ancak sonrasında tekrar bu raket kolleksiyonu gibi bir kolleksiyon yapmamak icin simdiden arastırmaya baslayıp kafa sisiriyorum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..