Jump to content
Masatenisi.org Forum

Perşembe Günü Samsundayım

Champ

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar Samsunda yapılacak olan hokey maçlarına hakem olarak görevlendirildim.Ben Samsuna 1 gün önceden gidecem.Gitmişken Samsunlu arkadaşlarla bir antrenman yapmak isterim.Samsundan perşembe günü müsait arkadaşlar olursa birde deplasman maçı yapmak istiyorum :) Samsunlu arkadaşlara duyrulur.Pazar gününe kadar Samsundayım. 0532 508 82 99 Muhetemelen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde olurum.Görüşmek üzere

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orhancım Samsuna gittiğinde Gazi belediye spor salonuna uğrayabilirsin.Orada antrenör arkadaşım Serdar abi ve Forumdan Erdem var orada arkdaşlarla tanışabilirsin.Orası benim samsunda idman yaptığım yerdir bakalım salonumuzu beğenecekmisin?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

orhan kolun ne durumda....sana da nazar degdirdik serdar'la...top cok sert, birinin bir yerine gelse adam yikilir falan derken sana isabet etti demek...nasil oldu anlayamadik...sen tribunde degil miydi...yonettigin macta masa hakemiydin en son...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:pirpir::shock::(:

Açıklayayım Tufan abi.Samsuna Salon hokeyi Türkiye Büyükler Şampiyonasına hakem olarak görevlendirilmiştim.Masada maç yönetirken hokey topu koluma çarptı.Kol kemiğimde hafif bir çatlak.Çok önemli birşey değil.Olay bundan ibaret.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 102 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..