Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Timo Ball Platin(+)

Guest mkzn

Recommended Posts

iyi günler arkadaslar uzun süre sonra yeniden masa tenisi oynama isteğim hat safhada. ağrıda görev yapıyorum ve liseden bu yana oynamadım pek. belki çok basite kaçacak sorduğum soru ama normal karşılayın lütfen sadece lisede takımdaydım ve ilçe birinciliğimiz vardı o kadar. yani profesyonellikle alakam yok. her ne ise sorum su ki. butterfly timo ball platin(+) raketi aldım. su ana kadar memnunum fiyatı da 51 ytl. böyle tahta lastik falan olaylarının farkındaydım ama ayrıntılarını bilmediğim ve ulaşabileceğim siteleri başta bu forumdan haberdar olmadığım için aldık artık. nasıl bilirsiniz bahsi geçen raketi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm arkadaşım bende aynı raketi aldım ayrıca ben 35 e aldım aynı raketi bende sordum aynı soruyu bu raketi nası bilirsiniz die ama kimse cvp vermedi ben sana diim raket güzel yanlız sende farketmişsindir raketin süngeri çok yumuşak yani bir defans raketi atak yaparken topa biraz daha yüklenmen gerekebilir , raketin servisleri ve kesmeleri çok iyi ama ben pek çok spin çakamadım neyse benim diceklerim bu kadar hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

selam lapac kardes ilgine tesekkurler. burdaki arkadaslar aşmışlar ya hepsi profosonel ya da biz çok amatörüz bilemiyorum artık. bu arada hocam benim aldığım raket platin(+) spin konusundada sıkıntı çekmedim açıkçası ve saavunma değil tam tersine atak bir raket. gayet memnunum zaten bu vakitten sonra turnuvalara katılacak değilim o yuzden çokta onemli değil açıkçası. neyse bu forum seviyemi asıyor galiba yazdığıma yazacağıma pişman oldum. kusura bakmayın arkadaslar herkese saygılar ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tesekkurler tsubasa hocam. hazır raket alsam belki daha iyiydi bilemiyorum ama su anda dogunun en dogusunda öğretmenim mebde ve zevk için oynuyorum. bahsettiğim gibi lise yıllarında oynadım takımda falan. amator deilim profosyonelde değilim ve geleceğe yonelik çok buyuk hedeflerimde yok butterfly hazır raketlerle oynamıstım daha once acıkcası su ana kadar tahta lastik olayını biliyordum ama detayını burda gordum ve bilgi edinmeye çalısıyorum. ing öğretmeniyim bu yuzden bahsedilen sitelere goz attım ama su an da o kadar masrafa değmez sanırım sadece merak ettim bir sorayım dedim aldığım raketi. ilgine teşekkürler tekrar forum daki arkadaslara inicitici igneleyici sozler soyledim affola ama birazcık haklıyım değilmi ;) (şaka) forum da ki herkese iyi çalışmalar ve başarılar diliyorum. hakkaten harika bir spor masa tenisi keşke çok vaktim olsa da profosyonellessem. iyi gunler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba..

Ana sayfada..

Temel Bilgiler..

Hangi lastiği seçmeliyim ...

Başlıklı konunun ikinci paragrafı Sanırım MKZN arkadaşımızı Biraz rahatlatacaktır.

Fakat hemen belirteyim masa tenisinde "iyi ekipman" yoktur "uygun ekipman" vardır. Hiç bir teknoloji bir ekipmanı hem hızlı, hem spinli, hem de kontrollü olarak üretmeye müsade etmez....

Diye devam ediyor.

Önemli olan elindeki raketin ne kadar eline uyumlu olduğudur.Tabiki daha iyi ekipmanı ihtayacın olduğu zaman alma hiss kendiliğinden oluşacaktır.Bu ne kadar iyi olduğun kiminle oynadığın sorularıyla ilişkilidir.Raketini güle güle kullan

Masa tenissiz kalma....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 78 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..