Jump to content
Masatenisi.org Forum

El Bileğim Tendinit Oluyor Sanırım

Rıdvan

Recommended Posts

Geçen gün antrenmana gayet isteksiz gittim.(içimde bir sıkıntı vardı giderken desem daha doğru)

Demek ki olacak birşey varmış.

Evvela maç içerisinde çok beğendiğim fh lastiğim h3 mavi sünger'i

masanın köşesine çarpmak suretiyle yırtarak mındar ettim. :asabi:

Sonra baktım ki yırtık ufak sayılabilecek bir şey su bazlı ile onardım ve raket kıstırma tahtasında sıkıştırdım.

Bu kadar aksilik angarya yetmezmiş gibi birde tahtanın büyük sıkıştırma vidalarını hayvansal dercede sıkmışım ve açarken de salak gibi raket kullandığım elimle bileği zorlaya zorlaya açtıkmı ahanda zıctık. :frust:

Sonuç: Lastik idare eder durumda - bilek elbilek atelinde bh spin çekemez durumda - dr. lar en az 2 hafta masatenisi yok dediler ama şileye gidecez haftaya (mecbuuur şartladım kendimi)

Velhasıl ben sağlık çalışanıyım kimseden tedavi tavsiyesi vs. istemiyorum :bye:

Sadece yenebildiğim birkaç arkadaş eskaza yakın zamanda beni kolayca yeniverirse bahanem hazır olsun istedim :whistle:

Not: Alınacak ders ağır, riskli vb. işleri raket kullanmadığınız elinizle yapın :thup: yok yere 3 hafta sporumuzdan uzak kalmayın.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yeaa ben seni her türlü yenerim kardeşim. yok lastiği yırtılmış yok el bileği menapoz olmuş yok hocaya okutmuşlar spinler dışarı gidiyormuş..

şaka bir yana çok geçmiş olsun hocam. acil şifalar diliyorum

Sevgili sevan çok teşekkürler.

Yenmek yenilmek kaygımız yok, centilmence oynayıp zevk alalım sporumuzdan o bize yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..