Jump to content
Masatenisi.org Forum

Paylaşımlı Olmak

Guest sonofthewind

Recommended Posts

ARKADAŞLAR HERKEZE MERHABA. PROFOSYONEL MASA TENİSİ OYUNCUSU DEĞİLİM AMA İYİ DERECEDE OYNUYORUM VE ÇOK ZEVKLE YAPIYORUM. 3 ABİMDE İYİ OYNARLAR. MERSİNDE BU SPORA İLGİ AZ GİBİ GELİYOR. EĞER YANILIYORSAM BENİ YÖNLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM. RAKETİM STİGA PREMİUM (STANDART). İYİ SPİN KARŞILIYOR VE SERT FORENTLERDE ÇOK İYİ.. BENİM BACKHANDLERDE KARŞILAMA İYİDİR AMA BACKHAND SPNLERİM ZAYIF. BU SİTEYE YAKLAŞIK 20 GÜN ÖNCE ÜYE OLDUM VE DAHA ÖNCE NERDEYDİM DİYE İSYANLARDAYIM... AMA GEÇTE OLSA BURDAYIM İŞTE. ŞUAN MARMARİSTEYİM VE GÖREVİM GEREĞİ 6 AY DAHA BURADA KALACAĞIM. BURADA TURNUVALARA KATILDIM. MARMARİSDE ÇEYREK FİNALDE ELENDİM. MUĞLADA DA AYNI. MUĞLADAKİ ÇOK KAPSAMLIYDI. BU SİTEDEKİ BÜTÜN SPORCU ARKADAŞLARIMLA UMARIM TANIŞIR VE BİLGİME BİLGİ AKTARABİLİRİM. HERKEZE SEVGİLE SAYGILAR DİLİYORUM. BU SPOR TAMAMEN BEDENİ ZİHİNDE BÜTÜNLEŞTİREN BİR DAL... BU SPORU SEVDİRMEK BU SİTEDEKİ ARKADAŞLARIN GÖREVİDİR... KİMSE NEDEN REKLAM GAZETE YADA TV DE YOK DEMESİN. O BİZİZ... NE KADAR İYİ YAPARSAK O KADAR HIZLI YAYILIR... HER YAŞA HER CEBE KUMANDA EDEBİLEN BİR SPOR.. MESLEK SAHİPLERİ VE İŞ ADAMLARI.. EĞE BU SPORU YAYMAK İSTİYORSAK BU İŞİN TEMEL KAYNAĞI SİZLERSİNİZ.... İNANIN ÖĞRENDİĞİNİZİ ÖĞRETİRKEN BU SPOR SİZİ ÇOK DAHA GENÇLEŞTİRİR...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

İkinizde hoşgeldiniz arkadaşlar . Öncelikle sonofthewind eğer bh topspin vuruşuyla ilgili sorunların varsa şu adreste aradığını bulacağını düşünüyorum . http://www.masatenisi.org/turkish/bhtspin.htm

burda temel olarak bh topspin vuruşunun nasıl yapılacağı gösteriliyor .

ryıldız sende bu foruma üye olanların klasik sorusunu sormuşsun ki bunun cevabı yine sende . örneğin bulunduğun ilde masatenisi salonu varmı ? bir antrenör ? eğer sadece oynayacak yerin ve bir partnerin varsa da vereceğim link te neler yapmalısın ayrıntılarıyla bulabilirsin . http://www.masatenisi.org/turkish/calprog.htm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..