Jump to content
Masatenisi.org Forum

Işten Anlayan Bir Partner Arıyorum

Guest sinan_tutuman

Recommended Posts

Guest sinan_tutuman

7-8 sene once kocaeli yıldızlar ucunculugum var masa tenisinde ama baya bir ara girdi genede fena degiliz ve bu sporda seviyeme uygun geliştirebileceğim hatta benden iyi olursa daha sevinecegim partnerlar arıyorum.tophanede kaldıgım yurtta nacizhane iki masa var.oldurmezde guldurmezde ama kullanılabilinir.atak oynamayı severim.ilgilenen arkadas olursa bir iki turnuvaya girer cıkarız belki.anlayan bir iki arkads var ayrıca klup tecrubesi yasamıs bir arkadasla calısmak baya bir haz verebilir.

sinan tutuman

0535 259 85 45

sinan_tutuman@yahoo.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
7-8 sene once kocaeli yıldızlar ucunculugum var masa tenisinde ama baya bir ara girdi genede fena degiliz ve bu sporda seviyeme uygun geliştirebileceğim hatta benden iyi olursa daha sevinecegim partnerlar arıyorum.tophanede kaldıgım yurtta nacizhane iki masa var.oldurmezde guldurmezde ama kullanılabilinir.atak oynamayı severim.ilgilenen arkadas olursa bir iki turnuvaya girer cıkarız belki.anlayan bir iki arkads var ayrıca klup tecrubesi yasamıs bir arkadasla calısmak baya bir haz verebilir.

sinan tutuman

0535 259 85 45

sinan_tutuman@yahoo.com

nerede oturuyorsunuz. ben gazi de öğrenciyim. isterseniz gazi de oynayabiliriz. bana ulasmak içn aşağıdaki e-mail adresine e-mail atabilirsiniz.

unknownhero@mynet.com

hayırlı günler. görüşmek ümidiyle :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 88 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..