Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara'da Masatenisi

Guest Rain

Recommended Posts

Herkese merhaba,

Forumu yeni kesfettim ve simdiye kadar yazilmis butun mesajlari okudum ( istatistiklerde yazdigina gore 13,309 tane :gulumse: ) bu hizmetten dolayı önce Ertan abiye sonra herkese çok çok teşekkür ederim.

Sorumsa bu Dursun hocanın salonu ile ilgili mesela bugün akşamüstü gitsem oynayabilirmiyim?, kalabalık oluyor mu?

Bide askerde kağıt gibi bir raketle oynadıklarım sayılmazsa 2 senedir masatenisi oynamadım onun için acayip heyecanlıyım, hele bu forumu fark ettiğimden beri rüyamda falan masa tenisi oynadığımı görüyorum :aptal2:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba,

Forumu yeni kesfettim ve simdiye kadar yazilmis butun mesajlari okudum ( istatistiklerde yazdigina gore 13,309 tane :gulumse: ) bu hizmetten dolayı önce Ertan abiye sonra herkese çok çok teşekkür ederim.

Sorumsa bu Dursun hocanın salonu ile ilgili mesela bugün akşamüstü gitsem oynayabilirmiyim?, kalabalık oluyor mu?

Bide askerde kağıt gibi bir raketle oynadıklarım sayılmazsa 2 senedir masatenisi oynamadım onun için acayip heyecanlıyım, hele bu forumu fark ettiğimden beri rüyamda falan masa tenisi oynadığımı görüyorum :aptal2:

dursun hocanın salonu hergün 17 den 22 ye kadar açık ayrıca antrenör nezaretinde çalışmada yapılmaktadır. spor malzemeleri olmayanlar için her marka malzeme satılmaktadır. :robot:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
dursun hocanın salonu hergün 17 den 22 ye kadar açık ayrıca antrenör nezaretinde çalışmada yapılmaktadır. spor malzemeleri olmayanlar için her marka malzeme satılmaktadır. :robot:

Dursun hocanın salonunun telefon numarasını veya adresini verebilirmisiniz.Tşk
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 67 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..