Jump to content
Masatenisi.org Forum

09-12 Nisan 2013 Zonguldak Üniversiteler Arası Masa Tenisi Şampiyonası

Recommended Posts

Şampiyona Sonunda Dereceye Giren Üniversite Takımları:

Kadınlar:
1. Ege Üniversitesi
2. İnönü Üniversitesi
3. Marmara Üniversitesi

Erkekler:
1. Marmara Üniversitesi
2. İstanbul Aydın Üniversitesi
3. Kocaeli Üniversitesi

Ferdi Kadınlarda:
1. Derya TUNCAL İnönü Üniversitesi
2. Aslı ŞAHİN Ege Üniversitesi
3. Sedef KARADAĞ Fırat Üniversitesi
3. H. Tuğçe TAŞSÖZ Balıkesir Üniversitesi

Ferdi Erkeklerde:
1. Onur OKTAV Marmara Üniversitesi
2. Tuncay ÇALIŞKAN Uludağ Üniversitesi
3. Selim GÜLER Marmara Üniversitesi
3. Gençay MENGE Marmara Üniversitesi

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim Zonguldak'ta bunların dışında dikkatimi çeken birşey var ki oda Avrupa Masa Tenisi Şampiyonasının Zonguldak'ta olacağı..

Hem salon hem konaklama hem yeme-içme bakımından Avrupadan gelecek kafileleri kaldırabileceğini sanmıyorum :sleeping:

Abi Avrupa Şampiyonası'na çok az takım geliyor, salonu görmedim ama toplamda 32 takım(kız ve erkek) civarı tahminen gelir, o da salon için zor olmaz heralde, Türkiye Şampiyonası bile yapıldıysa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle 2008 Avrupa Şampiyonasında oynamış birisi olarak bir kaç şey söylemek istiyorum. Sanıldığı kadar kalabalık bir organizasyon olmuyor. Gelen takımlar önceden isimlerini, kaç kişi geleceklerini aylar önceden bildirip başvurularını yapıyorlar. Zaten bu işleri inceleyen komite gelip incelemelerde bulunuyor. Siz orada maçları yaparken komite zaten gelmişti sanırsam maçlar zamanı gittiler. O yüzden konaklama olsun , ulaşım olsun her şey şu an planlanmış ve hazır şekilde . Zamanında ne komik yerlere maçlar verildiğini herkes biliyor o yüzde mezun olduğum bu üniversitenin başta besyo öğretmenlerinin bu işin altından sorunsuz kalkacaklarından adım gibi eminim. Böyle güzel bir organizasyonu desteklemekte bizim en içten görevlerimiz arasında olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ne eksikti acaba söyler misiniz salon gayet güzeldi. 9 masa kuruldu ve alanda gayet genişti. Ben senelerdir liglerde oynuyorum daha böyle geniş bir alan görmedim. Hatta prefabrik salonda maç yaptım. (Türkiye 1.ligi yalova) Yemek konuşunda da problem yaşadıklarını zannetmiyorum üniversitenin içinde yemekhanesi var ve etrafında da sayısız yemek yenecek yer vardı. Kalacak yer problem olmaz çünkü bir sürü misafirhane ve otel var aynı zamanda kyk yurdu var. Avrupa şampiyonasına gelince takım sayıları ve sporcu sayıları önceden bildirildiği için üniversite yönetimi onları ağırlamakta sıkıntı yaşamaz. Aklınıza takılan veya rahatsız olduğunuz bir sorun varsa cevaplayabilirim.

Bu arada bu kadar kötü bayan takımları ve erkek takımları daha önce görmedim. kalitesiz bir turnuva oldu.Seyir zevki iyi olan maç sayısı çok azdı. (iyi oyuncuları saymıyorum)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tuncay Çalışkan hala okuyor mu :)

Buarada ferdi maçlarının sürprizlerle sonuçlanacağına dair tüyo alsak dahi, bu kadar sürpriz olabileceği öngörülemezdi sanırım..

Harun cum,Tuncay ın Gencay ı yenmesine fazla şaşırmamalı..Son 3-4 aydır Bursa da derneğimiz salonunda İrfan Tavukçuoğlu,Halil ve Tuncay sıkı idmanlar yapıyorlardı ve de son süper lig maçlarında Tuncay ın Deniz Ertuna yı elinden kaçırması da ( 3-2 son set 11-9 ) bu sonucun habercisi idi bence.. Tuncay bayağı bi formda bu aralar..Ben de her sene kurumlarda Tuncay la oynayıp nasibini alan biri olarak.. :( ..Tuncay kardeşimi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harun cum,Tuncay ın Gencay ı yenmesine fazla şaşırmamalı..Son 3-4 aydır Bursa da derneğimiz salonunda İrfan Tavukçuoğlu,Halil ve Tuncay sıkı idmanlar yapıyorlardı ve de son süper lig maçlarında Tuncay ın Deniz Ertuna yı elinden kaçırması da ( 3-2 son set 11-9 ) bu sonucun habercisi idi bence.. Tuncay bayağı bi formda bu aralar..Ben de her sene kurumlarda Tuncay la oynayıp nasibini alan biri olarak.. :( ..Tuncay kardeşimi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim..

Ersun abi izvet turnuva fotolarını bekliyoruz unutma....murat.eris@caglayanmatbaasi.com adresine gönderebilirsin...Bursaya selam İnşaallah mayısta gelebiliriz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun Abi, Tuncay bu camiadaki en sevdiğim adamlardan biridir; Tuncay'ın galibiyetine değil hala üniversitede okuyor olmasına şaşırdım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocama katılıyorum.Bende Tunca'yın çok antreman yaptığına şahidim.Beni şaşırtan Çanakkale Üniversitesinden katılan masa tenisçi kardeşim Yağız.Samet'de çok iyi bilir Yağız fena oıyuncu değildir.Neden derece yapamadı anlamadım.Herhalde formsuzdu olsa gerek.Bursa'dan herkese selamlar.Herkesi Bursa Veteranlar müsabakasına bekliyoruz ona göre.Özellikle İzmirliler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocama katılıyorum.Bende Tunca'yın çok antreman yaptığına şahidim.Beni şaşırtan Çanakkale Üniversitesinden katılan masa tenisçi kardeşim Yağız.Samet'de çok iyi bilir Yağız fena oıyuncu değildir.Neden derece yapamadı anlamadım.Herhalde formsuzdu olsa gerek.Bursa'dan herkese selamlar.Herkesi Bursa Veteranlar müsabakasına bekliyoruz ona göre.Özellikle İzmirliler.

Ana Tablo'da Ertan Gökmen gelirse hali nice olur tabiki abi... Ama iyi yani Yağız, sıkıntı yok,terfilerde görüceğiz. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fotograflanacak videoya alınacak bir sürü kare vardı aslında turnuvada 3cü senemdi. En beğendim de bu seneki oldu.onur oktav

ve tuncay çalışkanın bu seneki performansı, Aydın üniden gelen anafen süperlig oyuncuları Mehmet Denizle, Yücel Hürtürk güzel maçlar izlettirdiler.

tabi lefke, muğla gibi eski ilk 8in demirbaşları katılmadı aynı şekilde istanbul üniden tofaş bursa oyuncusu deniz hür de katılmadı. bunun gibi birkaç eksikler de olsa iyiydi. tabi bazı üniversiteleri güme gitmesi üniligde doğu konferansı birincisi bayburt üniversitesinin marmara, ve aydın ile aynı gruba düşmesi üzerine gruptan çıkamadı tabi. vs vs

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..