Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ikinci El Raket Nasıl Alabilirim

Guest seyfettin

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar

ben van'da oturuyorum ve burada ikinci el raket bulmak çok zor.

internet üzerinden ikinci el raket nasıl bulabilirim.

bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

ayrıca bu konu ile ilgili bana tavsiyelerde bulunursanız memnun olurum. şimdiden herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar

ben van'da oturuyorum ve burada ikinci el raket bulmak çok zor.

internet üzerinden ikinci el raket nasıl bulabilirim.

bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

ayrıca bu konu ile ilgili bana tavsiyelerde bulunursanız memnun olurum. şimdiden herkese teşekkürler.

istediğin malzemeleri form a yazarsan formdaki arkadaşlar sana yardımcı olurlar eminim...burada bir çok arkadaş 2 el malzeme satıyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

uzun süredir (10-15 yıl) bu oyunu oynuyorum, fakat hep amatörce oynadım. fakat çok sevdiğim bir spordur. bu güne kadar raketimin kalitesi hakkında ciddi bir farkedişim olmadı. bu siteyle tanıştıktan sonra iyi bir raket almam gerektiğini düşündüm. yani anlayacağın nasıl bir malzeme lazım onu bilmiyorum. siz tavsiye edeceksiniz ben alacağım.:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Topspinfanatigi
uzun süredir (10-15 yıl) bu oyunu oynuyorum, fakat hep amatörce oynadım. fakat çok sevdiğim bir spordur. bu güne kadar raketimin kalitesi hakkında ciddi bir farkedişim olmadı. bu siteyle tanıştıktan sonra iyi bir raket almam gerektiğini düşündüm. yani anlayacağın nasıl bir malzeme lazım onu bilmiyorum. siz tavsiye edeceksiniz ben alacağım.:))

O zaman:

1. senin simdi oynadigin tahta ney

2. lastiklerin hangisi (forhand/backhand) ve kac mm kaliliginda

3. senin oyun stilini ayrintili anlat

Selamlar Topspinfantigi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

meehaba ben halil adak.masa tenisini sevmen çok güzel.ilk olarak sana tavsiyem raketinde problem olmaması gerekiyor.stıga bana sponsor istersen yardımcı olabilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..