Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tackifire Special Ve Hurricane 2

Misafir

Recommended Posts

slm arkadaşlar,bu 2 lastik,kağıt üstünde birbirine çok benziyor.Gerçekten bu tackifire,çin lastikleri gibi masa başından,sert vuruşlar için iyimi?Hurricane 2 ile kıyaslarsak.artıları,eksileri nelerdir?

Cevaplar için çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

h2 ama hangisi? dhs de nittaku da eminim ki tackifiredan daha serttir. ama h2 daha spinli ve hızlıdır. her ikisi de masaya yakın oyuna uygun...

arkadaşım,gördüğüm kadarı ile nittaku hurricane ile oynuyorsun,nittaku hurricane ın dhs den farkı nedir?Her halde daha yumuşak sünger ve daha hızlı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

bugun bir hurricane 2 aldim.Ilk gorunusu hurricane 3 e gore daha yumusak.Ben daha sert diye biliyordum.Zaten posetide degisik,galiba degisik bir hurricane 2 bu!.

Hizli yapiskan ile yapistirana kadar deli oldum zira lastik yapiskani yiyince kendine dogru bukuldu(u larin ustunde 2 nokta var)Nasil olacak boyle,her seferinde bukulurse?Zaten oyundan sonra tahtadan çikardim,hala feci sekilde bukulmus durumda.

Oyuna gelince,3 e gore biraz daha hizli ve atma açisi biraz daha duz.Benim hosuma gitti ama bu yapistirma sorununu nasil halledecm bilmiyorum.Hizli yapiskan kullanmayincada çok yavas kaliyor!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tackifire Hurricane'e göre daha yumuşak ve hızlı bir lastik. Kısaca kontrolü daha zor, ama hissetmesi hurricane den daha iyi. Hurricane ise daha sert bir lastik kısaca blok ve şut konusunda daha etkili. Spin ve chop yaparken normalde tackifre ın daha iyi olmasını beklersin ancak hurricane in parlak ve yapışkan üst yüzeyi daha etkili spin ve chop yapmana olanak veriyor. Ancak yüzeyinin bu özelliğini koruman için tozdan, yağdan uzak tutup temizleyici kullanmadan su ile hafif silmende fayda olabilir.

nittakunun hurricane lastiği alışık olduğumuz avrupa lastiklere daha yakın. Ancak yinede tercihim daha denenmiş bildiğim lastik tackifire special soft

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 74 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..