Jump to content
Masatenisi.org Forum

Partner Arıyorum,bahçelievlerdeyim

Guest sibel

Recommended Posts

• 2 weeks later...
Guest ahmet duymaç

mrblar bende b.evlerdeyim bende partner arıyorum :)

uzun bi skatlık döneminin ardından tekrar pro.bi oyuncu olmak isitiyorum umarım bana yardımcı olabileek arkadaşlarla karşılaşırım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Basın sitesinde oturuyorum, universitede döneminde 3 yıl kadar oynadım 2 yıl aradan sonra tekrar kendimi geliştirmek istiyorum... bana eşlik edecek, oynarken zevk almak isteyen ve bana oyun namına bişiler katabilicek herhangi bi partner isteyen varsa, müsait salon ve saati konuşmak için alpersonerunal@hotmail e mesaj atarlarsa sevinirim...

bide "UPS Spor Salonu" demişşiniz, yeri nerededir acep?

şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Basın sitesinde oturuyorum, universitede döneminde 3 yıl kadar oynadım 2 yıl aradan sonra tekrar kendimi geliştirmek istiyorum... bana eşlik edecek, oynarken zevk almak isteyen ve bana oyun namına bişiler katabilicek herhangi bi partner isteyen varsa, müsait salon ve saati konuşmak için alpersonerunal@hotmail e mesaj atarlarsa sevinirim...

şimdiden teşekkürler...

metrodan gidersen zeytinburnunda in tramwaya bin seyitniyam durağında in ingiğin gibi göreceksin...(bana böyle tarif etmişlerdi heemn buldum :B: )

otobüsle gidersen cevizlibağ otobüslerinin son durağı 100 metre yakınlıkta ups e

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
mrblar bende b.evlerdeyim bende partner arıyorum :)

uzun bi skatlık döneminin ardından tekrar pro.bi oyuncu olmak isitiyorum umarım bana yardımcı olabileek arkadaşlarla karşılaşırım :)

selam bende uzun zamandır ara vermiş biri olarak sahaya geri dönmeyi istiyorum,ben uygun zamanda oynamak isterim.

şimdiden teşekkürler...

selam.eğer sizede uyarsa maç yapabiliriz.ben de okul yıllarında oynamıştım.ama yaklaşık 3 senedir elime raket almadım..eğer isterseniz şu ups denilen yerde bi maç yapabiliriz.

Selam,

bahçelievlerde oturuyorum ve masa tenisi oynayacak arkadaşlar arıyorum, profosyonel degilim, sadece sevdiğim için masa tenisi oynuyorum...

sibel

selam sibel .bende buralarda oturuyorum oynayabiliriz...yeri ve saati belirlersen kapışırız birgün

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Guest joola_rossi_carbon_uğur
Selam,

bahçelievlerde oturuyorum ve masa tenisi oynayacak arkadaşlar arıyorum, profosyonel degilim, sadece sevdiğim için masa tenisi oynuyorum...

sibel

slm

ben adanadan uğur

bende adanada masatenisi oynuyorum

ögrencilere kurs veriyorum.kulüpte oynuyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Merhaba,

Bende bağcılarda oturuyorum, ve amatör olarak orda ki milenium cafede ve esenler sondurakta iyi bir salon var oralarda oynuyoruz.masa tenisini çok seviyoruz ama profösyonel bir çalışmada bulunmadık.yinede bizimle maç yapmaktan zevk alacağınızı düşünüyoruz.

Ahmet-Serkan

iletişim : tirepolus@hotmail.com (msn)

temha28@mynet.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 8 months later...
Selam,

sibel

slm sibel ben de bahçelievlerde oturuyorum kendime oynayacak kişiler arıyorum eyer oynamak istersen oynayalım numaram 0538 920 07 36

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam,

sibel

slm sibel bende bahçelievlerde oynayacak patner arıyorum eyer oynamak istersen oynanacak yerde biliyorum sana numaramı veriyim istersen bi konuşalım 0538 920 07 36

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..