Jump to content
Masatenisi.org Forum

Meb Küçükler K.maraş Bölge Finalleri

Recommended Posts

Arkadaşlar bu yıl Kayseri Sadiye Nuhoğlu Ortaokulu olarak Küçük erkeklerde İl 1.si kızlarda ise il 2. si olmayı başardık. Küçük erkeklerde ilimizi K.Maraş bölge finalerinde temsil edeceğiz. Meb tarafında yaklaşık 600 tl lik bir destek sağlanıyor. Bununda yarısı gidiş geliş otobüs. Esasında özel aracımla gitmeyi istiyorum buna da cesaretim yok . özel izin gerektiriyor otomobil içinde izin çıkmaz. Ailelerden bunla ilgili izin almak acaba yeterli olur mu? Allah korusun ... Bu nedenle birazda hesaplı olmamız gerek. Maçlar nerede yapılır onu da bilmiyorum. 09-11 Nisan tarihlerindeki maçlar öncesi maçın yapılacağı spor salonu na en yakın yerden otel ayarlamayı düşünüyorum önerisi olan arkadaşlar varmıdır. Birde bölge finalleri için kayseri Orta Anadolu Mensucata sponsor olması için başvurdur bakalım sonuç bekliyoruz. Sporsorluk konusunda da bildiklerinizi destek olabileceğini düşündüğünüz kurumları da paylaşırsanız sevinirim.

post-10225-0-67197500-1360187104_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba başarılarınız için tebrikler.

Kahramanmaraşta forumdan sayın Ekrem Şişmanoğlu abimiz var.

Kendisi size yardımcı olabilir diye düşünüyorum.

Forum nicki ise Ekrem.

Turnuvalarda başarılar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tebrikler hocam başarılarınızın devamını dilerim..

koskoca sanayii şehri Kayseri de masa tenisimiz için sponsor bulamıyorsak vay halimize..

hocam bizim sektörden kayserideki büyük firma olarak kayseri çimsa çimento ve dedeman var.. talebinizi yapın bana ilgili kişiyi ve irtibat numaralarınızı bana pm atınız. Yardımcı olmaya çalışalım inşallah...

selamlar...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim. Öğretmenler kravatlı dilenci olaran artık lanse ediliyor. Öyle de olunca böylesi başvurularda bir değil birkaç sefer düşünmek gerekiyor. Kimileri sadece forma sponsorluğunu kabul ediyor onda da malum amaç hizmet değil sadece reklam. Esasen bu konuda sadece bu kuruma başvurduk. Topyeküm giderlerin karşılanması şeklinde başvurumz kabul edilirse şu an için bize yeterli .Sadece forma sponsorluğu derlerse zaten onu da biz kabul etmeyiz. Şu durumda Orta anadolu mensucatdan cevap bekliyoruz. mailim: oktayyavuz38@hotmail.com iritibat telefonum : 05057705671

Tabii ihtiyaçlarımız çok fazla ve bu başarı kolay elde edilmedi şimdi çok fazla vaktim yok kusura bakmayın fırsatını bulduğum zaman uzun uzun sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ekrem hocam bizleri tanımadan her şeyden önce yüreğinizi açtığınız için çok teşekkür ederim, Allah razı olsun… Umarım her şey beklediğimiz gibi gelişirse konaklama konusunda sıkıntı yaşamayız, sponsor bulabiliriz. Maraş’a geldiğimde sizlerle tanışmak kısa bir süre de olsa görüşmek isterim.

Savaş Hocam özelden gönderdiğiniz mesaja cevabı dün verebildim. Kusura bakmayın , ben de sizlere bölge finallerinde başarılar diliyorum. Çok fazla iddialı olmasakta umarım Türkiye Finallerinde karşılaşırız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Koskoca sanayi şehri Kayseri'nin devlerinden Orta Anadolu Mensucattan yaklaşık 3 haftalık bekletmeden sonra red cevabı geldi. Canları sağolsun diyelim zengin bilir paranın kıymetini diye boşa dememişler. Kiminin gönlündedir zenginlik kiminin de cebinde. Allah kerim diyelim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..