Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardımlarınızı Bekliyorum!

Baykarakaya

Recommended Posts

Forumdaki herkeze merhaba.Liseden bu yana masa tenisi oynuyorum.Ancak bu zamana kadar kendime iyi bir raket alma fırsatı bulamadım.Bundan iki ay önce Ülke alan pasajında sargın spor mağazasından Butterfly 7000 serisi bir raket aldım.Ancak bu raket benim oyun tarzıma uygun olmadı.Ve dün raketi 40 YTL ye sattım.Şimdi ise kendime iyi bir raket almak istiyorum.Daha doğrusu kendim toplamak istiyorum. http://www.dandoy-sports.com sitesinden araştırıp baktığım raket ve lastik kombinasyonu konusunda da bu işi gercekten iyi yapan arkadaslardan yardım istiyorum.Ben Stiga Tube Carbo WRB yanında da Butterfly BRYCE 2.1 lastik düşünüyorum. Birde burdan verdiğimiz siparıslerin bize ulasması yada hesaptan fazla para alınması gibi bir problem söz konusu olabilir mi.Yani açıkçası böyle bir yerden sipariş vermek ne kadar sağlıklı olur.Bu konuda bilgisi olan yada daha önce böyle bir alışveriş yöntemini kullanan arkadaş varsa yardımını beklıyorum.(Bana topspin degeri yüksek ayrıca attack bir raket lazım).Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam baykarakaya aramıza hoşgeldin...

Birincisi toplamayı düşündüğün kombinasyonu tavsiye üzerine mi topladın kağıt üstündeki değerlerine göremi topladın bilmiyorum ama baya hoş bir kombinasyon olur bence. Ancak bu raket gerçekten iyi atan bir kombinasyon olucak buna hazırlıklı olmaısın. Eğer daha masa üstündeki hakimiyetinden emin değilsen biraz daha yavaş bir lastikle başlayabilirsin.Örnek: Tackifire Special Soft gibi...

İkincisi Dandoy şüphe duyduğun konularda gayet güvenilir bir site ve bir çok arkadaşımdan duyduğum kadarıyla alışveriş yaptıkları siteler arasında en memnun kaldıkları site. Bildiğim kadarıyla fiyatları da uygun.

Şimdiden hayırlı olsun..Bol masatenisli günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dediğin markaları yurt dışından alamana gerek yok zaten Türkiy de hepsini satan temsilciler var.Uygun fiyata tüm malzemeleri bulabilirsin.

Evet bulabileceğimden eminim ancak fiyat konusu gündeme geliyor. Stiga Tube Carbo WRB tahtanın fiyatı eminimki 57 YTL den daha fazladır.Ayrıca lastik te aynı şekilde http://www.dandoy-sports.com sitesinde baktğım BRYCE 2.1 lastik 49 YTL den daha fazla fiyata bulurum ancak. Yada senin bildiğim bu marka tahta ve lastiği daha ucuza alabileceğim bir yer varmı. Dün KIZILAY da ÜLKEALAN pasajında baktığım Butterfly PRIMORAC CARBON tahtayı bana en son 130 YTL ye bıraktı.Ancak sitede 100 ytl ye buluyorum.Aynı şekilde SRIVER FX lastıgı en son bana 60 YTL ye bıraktı.Bunun fiyatıda 34 ytl.Bunlara bakarsan oldukca karlı oluyosun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam baykarakaya aramıza hoşgeldin...

Birincisi toplamayı düşündüğün kombinasyonu tavsiye üzerine mi topladın kağıt üstündeki değerlerine göremi topladın bilmiyorum ama baya hoş bir kombinasyon olur bence. Ancak bu raket gerçekten iyi atan bir kombinasyon olucak buna hazırlıklı olmaısın. Eğer daha masa üstündeki hakimiyetinden emin değilsen biraz daha yavaş bir lastikle başlayabilirsin.Örnek: Tackifire Special Soft gibi...

İkincisi Dandoy şüphe duyduğun konularda gayet güvenilir bir site ve bir çok arkadaşımdan duyduğum kadarıyla alışveriş yaptıkları siteler arasında en memnun kaldıkları site. Bildiğim kadarıyla fiyatları da uygun.

Şimdiden hayırlı olsun..Bol masatenisli günler...

Aranıza katılmaktan memnun oldum.Teşekkür ederim.

Daha önce de yazdıgım gibi daha once kullandıgım raket bana yavas gelıyordu.Cok cabalamama ragmen topspınlerım ıstedıgım gıbı olmuyor backhandlerım cok zayıf kalıyor tam olarak ıstedıgım yere gıtmıyordu.En sonunda kızdım ve raketı sattım. Yukarda hazırladıgım kombınasyon ıcın epey sıte gezmek ve epey bılgı okumak zorunda kaldım.EEE ne yaparsın ınsan ömrü boyunca tek raketle oynarsa boyle olur demek ki :) Formda yazılanları okudukca kendımı daha cok gelıstırıyorum.Boyle bır formun olmasından gercekten mutluyum.Bırde oynuyacak yer ve partner sorunu var tabı.Kendıme gore bır rakıp bulamadım.Neyse elbet bır gun bulur ve agız tadıyla bır mac yaparız.

Yukarda yazdıgım kombınasyondan daha ıyı bır kombınasyon dusunen varsa uygun fıyata kısa zamanda bulabılecegım bır yer varsa lütfen yazsın.Tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dostum ülkealandan almaya kalkarsan tabi pahalı olur,Ted Kolejinde Yusuf Hocam var,o sana yardımcı olur...Bütün malzemeleri İstanbuldaki mağzalardan getirtceksin...Başarılar...

Özhan ilgilendiğin için teşekkür ederim.Ama ben siteden siparişleri verdim.Verdiğim siparişler ;

1 x Stiga Tube Carbo WRB

- Handle: Straight 56.98 TRY Excl. VAT 56.98 TRY Incl. VAT

1 x Stiga Carbo

- Color general: black

- Sponge thickness: 2,0 40.09 TRY Excl. VAT 40.09 TRY Incl. VAT

1 x Stiga Carbo

- Color general: red

- Sponge thickness: 1,8 40.09 TRY Excl. VAT 40.09 TRY Incl. VAT

1 x Stiga glue Carbo 400 ml with brush 18.09 TRY Excl. VAT 18.09 TRY Incl. VAT

1 x Glueing the rubber sheet 0.00 TRY Excl. VAT 0.00 TRY Incl. VAT

1 x Stiga 3 stars balls, 40 mm, (box with 3 pieces) 0.00 TRY Excl. VAT 0.0 TRY Incl. VAT

Bunlar toplamda bana 168 YTL (13 YTL kargo ücreti ve KDV dahik)gibi bir rakama maal oldu.Bence oldukça iyi bir fiyat.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..