Jump to content
Masatenisi.org Forum

1.lig Sonuçları

Recommended Posts

1.ligdeki kız takımımız pazar günkü akıl almaz maç kayıplarından sonra ligden düşmüştür. geçmiş olsun dilekleri bu sayfada kabul edilmektedir.

1.kızımız bu turnuvada da geleneği bozmamış ve en önemli maçta 2-0 öndeyken 3-2 kaybetmiş maçı. bunun için de ayrıca tebriklerinizi belirtebilirsiniz. ben kendisine ne yapacağımı biliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu hafta birinci lig maçlarını seyetmeye gittim.Gerçektenten güzel maçlar oldu.Bu maç

lar aslında kümede kalma mücadelesi veren takımlar arasında oldu desek daha iyi olur.Hatay ne yazık ki şanssız bir şekilde küme düştü.Aslında Ankara küme düşmeyi haketmişti ama her zaman hak edenler kazanmıyor.Neyse erkek maçlarında ise Karagücü Doğukan sayesinde kümede kalırken Tekirdağ geldiği gibi düştü.Batmanın ise zaten küme düştüğü bir önceki turnuvada belli idi.Bayanlarda ise ligin flaş takımı Kocaeli Belediyesi Terfiden çıkıp Şampiyonluğu kazanan nadir yapılacak bir dereceye imza attı.Toplu sonuçlar şöyle:Erkeklerde, 1. Gamateks 2.Yeşilyurt 3.Buski Bursa oldu.Kızlarda ise 1.Kocaeli büyükşehir belediye 2.Afyon 3. veteran istanbul .İlk 2 sıraya giren takımlarımıza süperlig de başarılar dilerim.Bu arada Nurdan artık süperlig de bir takımın kapanmasını bekleyin. Ne olur ne olmaz dimi :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşlar,

erkeklerde:

1.gamateks spor klübü-denizli :thup:

2.yeşilyurt spor klübü-istanbul :thup:

3.buski spor klübü-bursa

bayanlarda:

1.kocaeli b.ş.belediye spor klübü-kocaeli

2.afyon b.ş.belediye spor klübü-afyon

3.haydarpaşa lisesi e.v.s.k.-istanbul

erkeklerde, burak'ın da yazdığı gibi, batman ve tekirdağ; bayanlarda ise, batman ve idç hatay düştü :down:

dereceye giren takımların fotolarını da güzelce çektim, tsubasa bir linke ekleyecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 34 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..