Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul Ups Spor Salonunda Turnuva...

Recommended Posts

18 Şubat Cumartesi günü, saat 10.00'da İstanbul Seyitnizam'daki (Zeytinburnu'na yakın) UPS Spor Salonunda Masa Tenisi oynamayı seven herkese açık bir turnuva yapılacaktır. Katılmak isteyen arkadaşların isimlerini Nurullah Ünsalver'e yazdırmaları rica olunur.

Salon bana yakın olduğundan bende seyretmeye gideceğim için bana da kişisel mesajla isimlerinizi bildirebilirsiniz...

Şimdiden katılacak arkadaşlara çok zevkli ve çekişmeli, dostluk dolu bir turnuva dilerim...

Sevgiler,

Nurullah Ünsalver:0532 717 00 98

selam saadettin bey siz bu turnuva olaylarıyla yakından ilgileniyorsunuz sanırım..acaba önümüzdeki ilk turnuva ne zaman bu konuda bi bilginiz varsa lütfen bilgi verirmisiniz.?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam saadettin bey siz bu turnuva olaylarıyla yakından ilgileniyorsunuz sanırım..acaba önümüzdeki ilk turnuva ne zaman bu konuda bi bilginiz varsa lütfen bilgi verirmisiniz.?

Selamlar Rüya Hanım,

Benim duyduğum kayda değer turnuvaları sitemizde bildirmeye çalışıyorum. Şu anda Anadolu yakasında turnuvalar var. Birde Maslak tarafında tanışma amaçlı Metin Oktay Tesislerinde bir turnuva yapıcaktı ama onu daha sonra bildiririm. Sitemizden takip edebilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..