Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rakza 9

Recommended Posts

Her iki lastikte bende var. Hexer HD ye göre Rakza 9 un üst lastiği biraz daha sert. Rakza 9, biraz Xiom Vega Pro yu andırıyor. Masaya yakın oyunda HD ye göre biraz daha kullanışlı diyebilirim. Masa üstü top açmak, masaya yakın kısa toplara topspin yapmak daha kolay. Spin derseniz gayet spinli bir lastik, Özellikle fırçalama tabir edilen vuruş için ideal. Masadan uzaklaşınca enerjisinde bariz bir düşüş hissedilmiyor.

HD yi beğendiyseniz Rakza9 uda beğenersiniz diye düşünüyorum. HD sanki biraz daha fazla atıyor Rakza9 a göre. Üst lastiğinin biraz daha sert olduğunu tekrar hatırlatayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rakza 9 ilk çıktığında kullanmıştım. Çok fazla zıplak olmayan sert, spinli vede hızlı bir lastik. Eğer masa başı oynuyorsan şutların mermi gibi gider. Biraz şut lastiği gibi gelmişti bana. Çabuk deforme olmayan dayanıklı lastik.

Hd ile benzer tarafı sert olması, çok zıplak olmamaları ve ikisi de fırçalayarak spin yapmaya müsait olmaları. Hd yi sevdiysen bunu da seveceksin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sert lastikleri oyun tarzıma daha çok uyduğu için daha çok beğeniyorum severek kullandığım hexer hd de bu aralar bi performans kaybı var gibi geliyo neden anlamıyorum lastik küçüldüğü için psikolojik olarak bana mı öyle geliyor yoksa gerçekten performansı düştümü anlayamadım rakza 9 da sert ve oyunuma uygun geldiği için bian değiştirmeyi düşündüm daha bikaç aylık hd lerime yazık ediyordum az daha ki aklım başıma geldi şimdi vazgeçtim :) bilgilendirdiğiniz için teşekkürler hız konusunda hd den çok daha hızlı olacağını bekliyordum (sert lastik olduğu için) ancak pek öyle yorumlar çıkmadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..