Jump to content
Masatenisi.org Forum

Arkadaşların Bir Maçı...

Enduro

Recommended Posts

Dikkatimi çeken, iki arkadaşında BH tarafında hucuma katılmamaları..Mavili arkadaş defans ağırlıklı oynuyor yapmak istemiyebilir...Beyaz tişortlu arkadaş hiç BH dini hucum ağırlıklı kullanmadı sadece topu içeriye taşıdı..Belki rakibinin hucuma kalkmıyacağını bildiğinden olabilir..Belki videodan yanlış görmüşte olabilirim..

Güzel bir maçtı.. ...Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hay 1000 kunduz! bir daha torba hazırlayanın 10 dk içinde 1 kutu 3 yıldız nittaku premium'u kırılsın.

Sakın yanlış anlama. Beğendiğim şey bir daha torba hazırlamayacak oluşun değil :whistle:

Hem her söz her yasa bir açık içerir. Nittaku 3 yıldız premium top almazsan iç rahatlığıyla torbaları renklendirmeye devam edebilirsin :tpdance:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora ya torba hazırlatmayın..

Beni kırmızı torbaya koyun dedim..Tutsen beni seyirci torbasına koy...

Kavga çıkaracaktımda gözüm korktu bu kadar insanın bana hıncı var zaten o gün kesin beni hastanelik ederlerdi..

Bende forumdan klavye kabadayılığı yapayım da bu torba konusundan hıncımı alayım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yunus (Siyah tişörtlü)

Tahta: Clipper Wood

FH: Aurus Soft

BH: Aurus Sound

Mustafa (Beyaz tişörtlü)

Tahta: Jo See Hyuk

FH: Yanus DF

BH: Curl P1-R

HD çekim yapmıştım, dosya boyutu 4 GB'ı geçtiği için maçların sonlarını kaydetmemiş. Her iki maçı da Yunus alıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=BDWVMZldh38

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..