Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ço Ee Antrenmaları

Bilal OLGUN

Recommended Posts

Ben öğrencilerimi bağırtırana kadar alnımın damarı çatlıyordu demekki antrenmanla oluyormuş. tşk

Benim öğrenciler bağırmaktan utandıkları için yaptırmaktan vazgeçtim. Teşekkürler bizden Ekrem abi :)

Bağırınca ne oluyor ne değişiyor?

Güzel bir sayı alıp bağırınca motivasyon belirtisi oluyor. Bağırmayınca de efendi çocuk diyorlar :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu co ee yada cho her nasıl yazılıyorsa ne anlama geliyor bilen varsa bizde öğrenebilirmiyiz..

Sayı alınınca rakibin yüzüne doğru hem kolunu hem mimiklerini göstererek nasıl ............. aldım, işte böylee ............ alınır gibi bir anlam içeriyor... :thup:
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler cevabınız için ama Çincede evet yada hayır diye bir kelime yokmuş. Sayıl aldıktan sonrada top diye bağırmak çok komik :).Çinliler cho diye bağırıyorda biz Türklere ne oluyor ben onu anlamıyor illa bağracaksan Türkeçe bağır bizde anlayalım .Bırakalım bu özenti kelimeleri hiç gerek yok .Birde 11 sayılık 1 sette 40 kez cho diye bağıran tipler var çevremde :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkçe paket yükleniyor. Lütfen bekleyiniz...

...Hieeyt. Hayt. Hoyt. Hadiii. Eveeet. İşte buu. Koçum be. Aslan be. Yürü be...

Yükleme tamamlandı. Motivasyon %100.

Türkçe versiyon için teşekkür Onguncum.

Bense hiç bağırmam nadiren de çok yüksek olmayan bir sesle HASOo derim.

Çok sevdiğim eski komşum Hasan abime ithaf ediyorum sayılarımı :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

IMG_8870_landscape_FastCo_0.jpg

Cho, çince de, "evet" veya "top" anlamına geliyor...

kaynak:

http://www.fastcocre...or-cho-in-style

Merhaba.

Benim bildiğim (yanlışda biliyor olabilirim.)

Cho choi yada choie gibi bir kelimenin kısaltılmış hali.

Kelime anlamıda çok güzel hareket yada güzel hareket gibin bişey.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir keresinde halı saha maçında kendimi o kadar çok kaptırmışım ki attığım golden soran ''cho'' demiştim. Arkadaşlarım garip gözlerle bana bakıp ''ne diyon oğlum sen'' deyince farkettim halı sahada olduğumuzu :( Ama ben sevinci yaşamanın dili olduğunu düşünmüyorum. Fazla abartmamak koşuluyla, alınan güzel bir sayıdan sonra ''cho'' iyi gider. Bir de motive edici etkisinden ziyade demoralize edici etkisi üzerine kitaplar yazılabilir. Denenmiştir, etkilidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne zaman cho konusu açılsa çağan dayanamayıp kesin birşeyler yazıyorsun. Bu konuda deneyimli ve bilgi sahibi oldugun kesin. O yüzden müsadenle seni chocubaşı ilan ediyorum..:)

Sevincimi, öfkemi kontrolsüzce yaşayabiliyorum, o yüzden konu uzmanlık alanıma giriyor, dayanamıyorum bir bakmışıım yazmışım :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..