Jump to content
Masatenisi.org Forum

Türkiye Lüksemburg Bayan Milli Maç

Recommended Posts

Maçı Türkiye 3-2 kazandı.

Canlı yayını yapan ile görüştüm. programı değiştirdiklerini artık topların net gözüktüğünü söyledi.

Tv de canlı yayını izleyen oldumu? nasıldı yayın.

Bu arada zor bir maçı aldık. Lüksemburg iyi takım. Çinlinin ( herhalde 50 vardı) veteranlar dünya şampiyonu olduğunu söylediler.

defans oynayan da iyi oyuncu idi. yani İpek Karahan zoru başardı diyebiliriz.

Tabiki türk meleğimizde süperdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maçı seyrettim ama sorunlar vardı..

1. si, köşeden çeken kameranın en-boy oranı hatalı idi, oyuncular zayıf ve uzun, aynı şekilde masa da uzun ve dar gözüküyordu.

diğer kameranın görüntü oranı düzgündü.

2. si sesler iyi değildi, alakasız sesler yayına yansıdı.

3. olarak da görüntüde kesiklikler vardı, hareketli anlarda örneğin sporcunun vücudunda çizik çizik yere paralel efektler oluşuyordu.

Yinede güzel başlangıç daha iyi olacağından eminim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Köşeden çeken kamera oyuncuların arkasında kalıyor gibiydi. Masanın tam köşe kısmına denk geliyordu. servis atarken de tamamen oyuncunun arkasında kalıyordu.Sanırım oyuncuların uzun - zayıf görünmesi o sebeptendir.

Avrupa gençler şampiyonasında görmüştüm. Kamera trübünlerin üstünde masayı yukarıdan görüyordu. Yani kameraları biraz daha yüksekte tutup çekim yapılabilir. Kameranın yanında biri daha vardı mikrofon elinde birşeyler söylüyordu. Herhalde maçları anlatıyordu.

Herşeye rağmen maçların yayınlanması büyük bir ilerleme.

Zamanla daha iyiye gideceğinden şüphemiz yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence yazılımla alakalı. videoyu yanlardan bastırdığımızda ortaya çıkan görüntüyü hayal edin, masanın bacakları oyuncular uzuyor falan o şekilde, yani sanki 16:9 kamerayla çekilip 4:3 ekrana sıkştırılmış gibiydi, keşke ss alsaydım aklıma gelmedi değil ama .

yinede bence güzel gelişme, bundan 2-3 sene öncesinde yutup da türk oyuncu videosu bulamazken şimdi maçlar canlı yayımlanıyor harika bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..