Jump to content
Masatenisi.org Forum

3. Forum Bulusması

Guest Erdem Kemiksiz

Recommended Posts

Merhaba,

3. forum buluşması ile ilgili kimsecikler maçlarla ve sonuçlarla ilgili bir cümle yapmıyor. Bence tarihin çok geç belirlenmesi ve sürekli değişmesi ile turnuvanın başka bir turnuvaya monte edilmesi ile hatırı sayılır katılım ücreti (40 ytl) alınması katılımın çok düşük olmasına, dolayısıyla turnuvanın bence sönük geçmesine neden oldu. Kimseleri suçlamıyorum ama 12 milyonluk şehirde forumdan sadece 12-13 kişinin katılımı ve bir kişinin çabalaması ile çok da fazla bir şey beklemek doğru olmazdı. Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 53
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Selamlar Murathan,

Yazdıkların için teşekkür ederim.

Turnuva katılımın az olması sebebiyle -ki ilk tarihe Haziran diye başlayıp herkes rahat etsin diye Eylül'e kadar kaydırmıştık- maçları kendi aramızda değilde, o günkü turnuvada katılan arkadaşlarla oynamak ve antrenman yapmak isteyen oynadı diyebilirim. Sadece tanışmak için gelen tüm arkadaşlara da teşekkür ederim.

İstanbul olunca neden böyle katılımın az olduğu konusunda zaten daha kapsamlı bir yazıyı daha önce yazdığımdan tekrar eklenti yapmak istemiyorum. Tek söyleyebileceğim maddi ve manevi fedakarlıklar yaparak o günü bizimle birlikte geçiren herkese teşekkür ederim.

Uzatmaya gerek yok bu sadece bir fedakarlık işiydi ve isteyen katıldı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu turnuvaya bende gelmek isterdim fakat maddi imkansızlıklar başrol oynadı. Fakat turnuva bu sene umduğumuz gibi organize edilmedi sanırım yani ortak kararı bir türlü veremedik. turnuvanın tarihi bir türlü belirlenemedi. Aynı şekilde yer olarak istanbul'un seçilmesi ise başlı başına bir sorun. kalacak yer en büyük problem bana göre. kiminin kalacak yeri var hadi diyelim ya diğerleri??? Geçen sene ankarada yapılan turnuva hem yer olarak herkese yakındı hem de imkanlar olarak daha rahattı. Eğer seneye yapılacak buluşma için bu şartlar düşünülürse katılımın artacağından eminim başta ben olmak üzere :dans: katılım payı olayını ise anlayamadım bu sene katılım payımı alındı turnuvada??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..