Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bolu/Aladağ Kış Turnuvası 28-29 Ocak

Guest NurdaN

Recommended Posts

BOLU /ALADAĞ KIŞ TURNUVASI

28 – 29 Ocak 2006

KONAKLAMA :

1-Aladağ Kamp ve İzcilik Tesisleri :

İki ve üç kişilik odalarda tek kişi : 60 YTL (Tam Pansiyon)

2-Termal Otel :

Tek kişilik oda + kahvaltı : 75 YTL /gün + KDV

İki kişilik oda + kahvaltı :100 YTL /gün + KDV

0 -5 yaş ücretsiz, 6 -12 yaş % 50 indirimli

3-Bolu'da konaklayanlar için ücret kişi başı 15 YTLdir.

•Yeterli sayıya ulaşıldığında 27 Ocak 2006 cuma günü İstanbul’ dan Bolu’ya otobüs kaldırılacaktır.

•Maçlar şehir merkezinde yapılacaktır.

•Aladağ’ da konaklayanlar için servis vardır.

•28 Ocak 2006 c.tesi günü Aladağ’da tüm katılımcılar için mangal partisi düzenlenecektir. (Aşağıda

konaklayanlar için ücret kişi başı 15 YTL dir. )

•Kategorilerin oluşturulabilmesi için katılımcıların doğum tarihlerinin bildirilmesi gereklidir.

•Turnuva katılım bedeli 25 YTL dir.

Rezervasyon için :

İstanbul Veteran Masa Tenisçileri Derneği

Tel: 0216 3256035

E-mail:ivtta@yahoo.com.tr

Merhaba Arkadaşlar

turnuvaya herkes katılabir. daha da ayrıntılı bilgiyi telefon numarasından ya da mail adresinden alabilirsiniz.

gelmek isteyenlerle mutlaka haberleşelim.

sevgiler :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fiyatlar neden böyle çok yüksek Nurdan bir bilgin var mı? Sanki Bodrum'da yapılıyor bu turnuva. :kizgin:

mrb Burak

aslında bu turnuvanın ücreti diğer özel turnuvalarınkinden daha az. örneğin en son eylülde ist.te katıldığım veteran turnuvasının ücreti 35 ytl'ydi.

kalacak yerler de bize göre gerçekten pahallı. ama bolu merkezde uygun oteller bulabiliriz. benim erkek kardeşim boluda okuyor ondan bilgi alırız, ki sen üni.de okuduğun için, misafir öğrenci olarak yüksek öğrenim kredi yurtlarında kalabilirsin. eger gelmeyi düşünürsen senin için araştırırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada tam pansiyon otelin fiyatı 130 ytl imiş :pirpir: 100 ytl'ye indirilmiş :(: yani bir indirim olmuşş :P:

ayrıcaaaa;

MASA TENİSİ ORG.DAN katılmayı düşünen üyelelere, (sapanca turnuvasında olduğu gibi bu turnuvada da)

turnuvaya katılım ücretinde bir indirim yapacaklar! :thup: gelmek isteyenlere en azından bir teselli olabilir :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aa ben de her iki gün de hafta sonuna geliyor sanıyordum. herhalde salonu kiralamayla alakası vardır, belki o günler müsahitti :acaba:

gelemeyeceğinize üzüldüm. yine de belki sınırları zorlayabilirsiniz ;):

:bye:

Şartları zorlayalım bakalım.Ödül varmı Ödül ? :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şartları zorlayalım bakalım.Ödül varmı Ödül ? :lol:

tabiki ödül var! ödül şekil bir ^^madalya^^ :D: ki onu almanın mutluluğu başka hiç bir ödülle değişilmez :lol: benim bildiğim ''masa tenisinde ödül,'' bir dünya kupasında veriliyor :) iki yıldır turnuva turnuva dolaşıyorum :) türkiyede ödül verildiğini filan görmedim :)

yahu CHAMP kırk yıllık takvim uzmanı (miladi, rumi...) :P: beni bile şaşırttın :annoyed: siz ceza olarak turnuvaya kesin geliyorsunuz!

tabiki turnuva HAFTA SONUNA GELİYORmuşşş! 28 cumartesi, 29 pazar.

Allahtan Ertan abi ve Murathan abi, yerinde müdahale ettiler. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tabiki ödül var! ödül şekil bir ^^madalya^^ :D: ki onu almanın mutluluğu başka hiç bir ödülle değişilmez :lol: benim bildiğim ''masa tenisinde ödül,'' bir dünya kupasında veriliyor :) iki yıldır turnuva turnuva dolaşıyorum :) türkiyede ödül verildiğini filan görmedim :)

yahu CHAMP kırk yıllık takvim uzmanı (miladi, rumi...) :P: beni bile şaşırttın :annoyed: siz ceza olarak turnuvaya kesin geliyorsunuz!

tabiki turnuva HAFTA SONUNA GELİYORmuşşş! 28 cumartesi, 29 pazar.

Allahtan Ertan abi ve Murathan abi, yerinde müdahale ettiler. teşekkürler.

Birgün sizi bizim burdaki bir turnuvaya davet edeyim sizde buyrun gelin ve turnuvayı kazanın biraz zor ama :wee: ,o zaman bakın bakalım ödül veriliyormu verilmiyormu!

Takvim konusuna gelince yanlış bakmışım özür :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Burak,

- Bolu'nun en önemli özelliği Ankara ile İstanbul'un yani nüfusun 15 milyonluk kısmının ortasında oluyor olması (2-3 saatlik mesafeler) , bunlara çevredeki diğer illeride eklersek (bu illerin içinde memleketin Zonguldak'ta var) sanıyorum 20 milyonu zorlar, bu da Türkiye'nin yaklaşık 1/3 üne denk gelir ki bu da çok önemli bir rakam, dolayısıyla ortak mesafedeki en elverişli kent Bolu

- Organizasyonu yapan dernek kendi imkanlarına ve şartlarına göre uygun buldukları yer neresi ise orada turnuva yapmakta özgürdür, bu da son derece doğal, yanlış hatırlamıyorsam aynı dernek Ekim ayında da Bodrum'da uluslararası bir turnuva düzenlemişti.

Burada sorgulanması gereken bu derneğin neden Bolu/Aladağ'da üstüste turnuva düzenliyor olması değil, senin de vurguladığın gibi diğer bölgelerde neden bu tür organizasyonların yapılmadığıdır . Sevgilerimle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle benim memleketim Zonguldak değil Samsundur(Samsunluyum,Zongudakta okuyorum,Eskişehirde oynuyorum)biraz karışık :B: . Zaten benim de vurgulamak istediğim senin son cümlelerindir.Dikkat edersen genelde belli başlı iller .Dediğin şeyler mantıklı ama diğer illerde de böyle bir organizazyon yapmaları farklılık yaratır kanaati içindeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BOLU /ALADAĞ KIŞ TURNUVASI

28 – 29 Ocak 2006

KONAKLAMA :

1-Aladağ Kamp ve İzcilik Tesisleri :

İki ve üç kişilik odalarda tek kişi : 60 YTL (Tam Pansiyon)

2-Termal Otel :

Tek kişilik oda + kahvaltı : 75 YTL /gün + KDV

İki kişilik oda + kahvaltı :100 YTL /gün + KDV

0 -5 yaş ücretsiz, 6 -12 yaş % 50 indirimli

3-Bolu'da konaklayanlar için ücret kişi başı 15 YTLdir.

•Yeterli sayıya ulaşıldığında 27 Ocak 2006 cuma günü İstanbul’ dan Bolu’ya otobüs kaldırılacaktır.

•Maçlar şehir merkezinde yapılacaktır.

•Aladağ’ da konaklayanlar için servis vardır.

•28 Ocak 2006 c.tesi günü Aladağ’da tüm katılımcılar için mangal partisi düzenlenecektir. (Aşağıda

konaklayanlar için ücret kişi başı 15 YTL dir. )

•Kategorilerin oluşturulabilmesi için katılımcıların doğum tarihlerinin bildirilmesi gereklidir.

•Turnuva katılım bedeli 25 YTL dir.

Rezervasyon için :

İstanbul Veteran Masa Tenisçileri Derneği

Tel: 0216 3256035

E-mail:ivtta@yahoo.com.tr

Merhaba Arkadaşlar

turnuvaya herkes katılabir. daha da ayrıntılı bilgiyi telefon numarasından ya da mail adresinden alabilirsiniz.

gelmek isteyenlerle mutlaka haberleşelim.

sevgiler :bye:

Sevgili Arkadaşlar,

Olumsuz hava koşulları nedeniyle Bolu-Aladağ Turnuvasını ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldık.

İlgilenen bütün arkadaşlarımıza duyururuz.En kısa zamanda görüşmek dileğiyle,

sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mrb Fulya Abla,

turnuvayı ertelemeniz çok isabetli bir karar olmuş. gelmek isteyenler hava şartlarından dolayı gelmek istemediklerini söylüyorlardı. ben de aynı şekilde düşündüğüm için, turnuvayı ertelemenize çok sevindim.

hoşçakalın :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet CHAMP inşallah ben de katılacağım. katılmayacak olsam niye katılacak olan varsa şimdiden tanışalım diyeyim ki. :pirpir: bence önemli olan samimi bir atmosferdir. işte o zaman masa tenisi daha da anlam kazanıyor. ivtta geçen sene Sapancada turnuva düzenlemiştii, ona da katılmıştım. açıkçası turnuvalara katılım yelpazem çok geniş :huh::lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet CHAMP inşallah ben de katılacağım. katılmayacak olsam niye katılacak olan varsa şimdiden tanışalım diyeyim ki. :pirpir: bence önemli olan samimi bir atmosferdir. işte o zaman masa tenisi daha da anlam kazanıyor. ivtta geçen sene Sapancada turnuva düzenlemiştii, ona da katılmıştım. açıkçası turnuvalara katılım yelpazem çok geniş :huh::lol:

O halde benimle maça varmısın :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Acaba bu turnuvanın yerini Ankaraya almaları mümkün olur mu ? merkezi yer olması fikrimce daha iyi olur.Böylece katılım yüksek olur inancındayım.Ne dersiniz :acaba:

Bana yakınlığı açısından Ankara gibi bir yer benim için daha iyi olur ama öyle sanıyorumki dernek Boluyu geleneksel hale getirmek istiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..