Jump to content
Masatenisi.org Forum

Orta Seviye Oyuncu İçin Raket Tavsiyesi

golfroko

Recommended Posts

Merhaba ben 15 yaşında orta seviye bir masa tenisi oyuncusuyum. Elimdeki 35 liralık butterfly hazır raketim bana yetmemeye başladı. Bütçem en fazla 95 TL. FH'de topspin,spin, şut spin ve nadiren defans BH'de yarı yarıya defans ve topspin oynuyorum. masatenisi.com'dan bir tane combo raket buldum ama bana fazla mı gelir? Beni 1-2 yıl idare edecek bir şey lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Raketin linki: http://www.masatenisi.com/kombourun.aspx?id=5 buna iyi derseniz FH'ye Yinhe BH'ye Andro nasıl olur?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evde kullanılmamış bulaşık süngeri varsa onu makas veya bıçak yardımıyla serçe parmagının kalınlığında kesersen her türlü işini görür. Nereden alınıyor sorusuna gelince bakkaldan, marketten kısacası her yerden temin edebilirsin :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fazla mı gelir derken yani dokununca top uçuyo ya tepkisiyle karşılaşır mıyım anlamında? Bi de bunlar nasıl yapışkan oluyo yani?

Dokununca uçuyor demessin emin ol daha hızlı lastikler almanı tavsiye ederim çünkü 35 liralık butterfly combo rakete çok göre çok da yavaş değildir.Bunlar 2-3 ay sonra sana yavaş gelir sonra bir daha para harcamak zorunda kalırsın.Yapışkanlılık olayı şöyle:Lastiğin üzeri yapışkandır gerçekten çin lastikleri böyledir genelde. sanki lastiğin üzerine uhu sürülmüş gibidir. bu tür lastikler diğer lastiklere göre daha yavaş olsa da çok fazla falso üretirler.Falso canavarıdırlar..
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

golfroko kardeşim biraz daha para biriktir ve bu siteden satılan ikinci el ürünlere bak...kaliteli ürünleri uygun fiyata alabilirsin ve sana yardımcı olacak büyüklerinde var bu sitede...acele etme ve kendine uygun olacak raketi kolla...))))))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

bak arkadaşım tüm yorumları okudum ama çoğu yanlış bilgiler içieriyo.

Öncelikle bir lastiğin kullanım süresi 2-3 aydır eğer xiom vega serisi gibi yıpranmayan lastiklerden alırsan 6 aya kadar gider ancak bu süreler profesyonel çalışmalar ve oyunlar oynandığı zaman. eğerki sen haftada 2 3 saat oynarsan o lastik de haliyle daha az yıpranım daha uzun ömürlü olacak.

Gelelim ilk kombo raket olayına, kesinlikle burda yazılanlara uyup biraz daha fazla veriyim daha güzel olsun deme çünkü bunun sonu yok. Özellikle hazır raketten kombo rakete geçerken başlangıç seviyesi komboları tercih etmen gerekir çünkü baktığın sitedeki en ucuz kombo raket elindeki 35 tl lik hazır raketten kat kat hızlı ve spinli olacak. Kesinlikle fazla para daha iyi raket diye düşünme. All tahta bu seviyede sana en uygun olanı bh için uprade ideal çünkü bu lastikle o senin dediğin uçar mı kaçar mı sorununu ortadan kaldıracak kontrollü ve hızlı olmayan lastikler. Ve birde şöyle bir şey var ki şuan senin oynadığın lastiklerin kalınlığı 1.3 mm civarı büyük ihtimalle, lastik ne kadar kalın olursa kontrol o kadar azalır. Şurdan tutki upgrade 1.7mm diğeri 2.15mm kesinlikle ve kesnlikle bu kombo sana elindeki hazır raketten çok çok daha iyi bir raket olarak gelecek.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana, saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...

Neredesin? Şehir / semt?

Bizde gayet iyi sıfır ve 2.el lastikler var. Kendine güzel bir sıfır tahta alırsın (mesela Donic Burn off veya daha yavaş bir tahta : 30 Euro)

100TL ye senin için güzel bir kombi oluşturabilirsin bu şekilde...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..