Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Masası Önerileriniz.

iCarly

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

Ben aranıza yeni katıldım. Adım Caner. 14 yaşındayım. Yaklaşık 4 aydır masa tenisiyle uğraşıyorum. Ankara'da Tigem'in oradaki kursa gidiyorum. Şimdi ben kendimi iyi bir şekilde geliştirip bu işte ilerlemek istiyorum. Bu yüzden de odama bir masa alayım diyorum. Odam çok büyük değil. Ama içindeki çoğu eşyayı kaldırdım. Neyse sorum şu;

-Masa olarak ne önerirsiniz? Öyle çok yüksek miktarlarda alamam. Mağlum bayram geliyor. Oradan para biriktirip birazda önceden biriktirdiklerimi birleştirmeyi düşünüyorum. Ben internetten araştırdım ve biri kalınlığı 21 mm'nin altında olmasın demiş ama benim baktıklarımın neredeyse hepsi 15, 19 ve 16 mm. (Diğerleri pahalı). Ben şimdi bir tane masa buldum. Siz bunu önerir misiniz?

http://www.masatenis...product&pid=402

Resim;

pr_01_402_max.jpg

Fiyat aralığım en fazla 800 TL falan. (Zaten fiyat arttıkça benim biriktirmem gereken zaman da artıyor :asabi: :asabi: )

Şimdiden cevaplar için teşekkürler :( :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam caner,

Bence odana masa falan alma paranı boşa harcamış olursun.Kursa gidiyormuşsun zaten onun dışında okulda falanda oynarsın zaten,hem masa tenisi oynamak için geniş bir alan ve yüksek bir tavan gerekir,odana alırsan anca masabaşında oynarsın odanda orayı burayı kırarsın annenden de azar işitmen cabası olur.Bence eğer bir kombinasyon raketin yoksa paranı buna harca ve bolca antreman yapmaya bak,eğer masa tenisi robotu almadan, masa alırsan acayip gereksiz olur.

Öncelikle cevap için çok teşekkürler. Şimdi benim odam neredeyse boş şuan zaten içindeki neredeyse her şeyi çıkarttım. Kursa gidiyorum ama orası her zaman açık değil yani istediğiniz zaman gidip oynayamıyorsunuz. Bir de maalesef okulumda da masa tenisi yok. Robot kısmı olarakta ablam var onla oynayabiliriz :D Daha yeni başladığım için kombinasyon raketi nedir bilmiyorum ama bir raketim var şimdilik lescon marka.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu işte ilerlemek istiyorsan kombinasyon raket şart,masatenisi.com adresinde combo raketler hakkında her şeyi öğrenebilirsin veya forumda arama yaparak.Masa konusuna gelecek olursak bence çok gereksiz ama sen bilirsin ,onun yerine okuldaki beden hocalarıyla konuşup masa aldırmaya çalışmak daha mantıklı bence.

Tamam çok teşekkür ederim ama liseye yeni başladığım için öğretmenlerin beni takmayacağı kesin. Bu arada peki resimdeki masa nasıl yani? Amatörler için?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir de burada aynı masaya (http://masatenisi.com/UrunDetay.asp?KategoriID=23&UrunID=1090) "16mm üst tablaya sahip fiber-üst yüseyli dayanıklı antrenman masası." diyor burada (http://www.masatenisi-market.com/index.php?do=catalog/product&pid=402) "

19 MM Oyun Yüzet kalınlığı" diyor. Masa kalınlığı 19 mm mi yoksa 16 mı??

:oop::frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Okullarda

Bu işte ilerlemek istiyorsan kombinasyon raket şart,masatenisi.com adresinde combo raketler hakkında her şeyi öğrenebilirsin veya forumda arama yaparak.Masa konusuna gelecek olursak bence çok gereksiz ama sen bilirsin ,onun yerine okuldaki beden hocalarıyla konuşup masa aldırmaya çalışmak daha mantıklı bence.

Okullarda masa aldırmak çok zor vallahi.Masatenisi'ne önem verilmiyor.Voleybol + basketbol başka birşey yok.Bende öğrenciyim.2 yıldır oynuyorum oynadığımız masa en az 5 senelik.O da sunta gibi birşey , bazen krtik sayılarda top az yada çok sekiyor , insanın sinirleri bozuluyor :) .Bu sene çok bastırıyoruz aldırmak için bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Okullarda

Okullarda masa aldırmak çok zor vallahi.Masatenisi'ne önem verilmiyor.Voleybol + basketbol başka birşey yok.Bende öğrenciyim.2 yıldır oynuyorum oynadığımız masa en az 5 senelik.O da sunta gibi birşey , bazen krtik sayılarda top az yada çok sekiyor , insanın sinirleri bozuluyor :) .Bu sene çok bastırıyoruz aldırmak için bakalım ne olacak.

Katılıyorum haklısınız :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.rumelispo...SI,PR-1151.html bu masa işini görür. Piyada satılanların çoğundan iyidir pazarlık yaparsan site ile % 15-20 gibi bir indirim yaptırabileceğini düşünüyorum, üstünede eline uygun kombinasyondan yapar cebinede 2 aylık okul harçlığın kalır :). Bol masa tenisli günler :thup:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.rumelispo...SI,PR-1151.html bu masa işini görür. Piyada satılanların çoğundan iyidir pazarlık yaparsan site ile % 15-20 gibi bir indirim yaptırabileceğini düşünüyorum, üstünede eline uygun kombinasyondan yapar cebinede 2 aylık okul harçlığın kalır :). Bol masa tenisli günler :thup:

Teşekkürler ama hem stokta yokmuş hem de 16 mm az değil mi :/

Çok güzel ve ucuz ama ahşap ayaklı olması sıkıntı :/ Bizim tavşanımız var ve %100 kemirir onu :/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

senin gösterdiğin masa çok dandik bi süre sonra masa yamuluyor ve saçma sapan bi şey oluyor o yüzden tahtanın altında destek olan bi masa almanı tavsiye ederim yani masanın çevresi tahta veya demir ile sarılmış olmalı

Teşekkürler :) Öneriniz hangi masadır?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 81 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..