Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım Lütfen

Guest onursurme

Recommended Posts

Selam,

bu forumda yeniyim ve bu ilk mesajım.

Herkese selamlar.

"Ankara'da yeniyim ve oynayacak iyi rakipler arıyorum" diye yazacaktım ki forum aynı mesajın çok sayıda gönderildiğini gördüm, ama cevapları göremedim.

Birisi bana en iyi yer ve oyunculara nasıl ulaşacağımı söylerse müteşekkir olurum.

Dr. Onur SÜRMEGÖZLÜER

Aile Hekimliği Uzmanı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onur Bey,

Ankara'da hafta içi akşamları ve hafta sonu öğleden sonraları herhangi birileriyle organizasyon yapmanıza bağlı olmadan sürekli olarak hemen her düzeyde oynayabilecek oyuncuları bulabileceğiniz yer keçiörendeki salon, antrenör desteği de alabileceğiniz bu salonda toplam 4-5 masa var iyi düzeyde olan masa sayısı 2 ye çıktı bu sayı daha da artacak gibi görünüyor .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onur Bey,

Ankara'da hafta içi akşamları ve hafta sonu öğleden sonraları herhangi birileriyle organizasyon yapmanıza bağlı olmadan sürekli olarak hemen her düzeyde oynayabilecek oyuncuları bulabileceğiniz yer keçiörendeki salon, antrenör desteği de alabileceğiniz bu salonda toplam 4-5 masa var iyi düzeyde olan masa sayısı 2 ye çıktı bu sayı daha da artacak gibi görünüyor .

Kurban bayramı'ndan sonra Bahçelievlerde Alpaslan İlköğretim Okulu Salonu'na 4 adet masa konuluyor. İsteyen Arkadaşlar Ankara Masa Tenisi Derneği vasıtasıyla, antrenör desteği de alarak yararlanabilecekler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erhan Bey, kızım o okulda okuyor evime de çok yakın onun için ben yardımcı olayım. Okul Başkent Üniversitesi Hastanesi ile sırt sırta, yani Anıtkabirin Bahçelievler tarafında bulunan Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde. Tabi bu benim tarif ettiğim yer spor salonunun yeri, derneğin yeri nerdedir onu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 91 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..