Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masadan Hizli Bir Tahta

Guest Nejdet

Recommended Posts

Öncelikle şunu söyleyeyim:Oyun kaliteni veya oyun seviyeni bilmiyorum Nejdetcimama Daha düne kadar bizden tahtalar hakkında bilgi alıyordun.Anlayamadığım şu;ben de cf carbon ile oynuyorum ve bende tarttım 85 gr.neden 100gr dedin anlamadım.Ayrıca sert vuruşlarda inanılmaz hızlı ve etkili masa başında da kontrollü.sapıda gayet güzel.FL si bana çok uydu.hep çok etkili spin ve şut atabiliyorsun hemde masa başında drive.Sıradan bi tahtadan bahsetmiyoruz.Cf Carbon Off+ çok özel bir tahta.bende var ve deneyen bir çok arkadaşım beğenip istediler.Hele lastikleri çok güzel.COR modeli inanılmaz etkili.Tercih meselesi tabi.Arkadaşlar denemeden önyargıyla yaklaşmasınlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle şunu söyleyeyim:Oyun kaliteni veya oyun seviyeni bilmiyorum Nejdetcimama Daha düne kadar bizden tahtalar hakkında bilgi alıyordun.Anlayamadığım şu;ben de cf carbon ile oynuyorum ve bende tarttım 85 gr.neden 100gr dedin anlamadım.Ayrıca sert vuruşlarda inanılmaz hızlı ve etkili masa başında da kontrollü.sapıda gayet güzel.FL si bana çok uydu.hep çok etkili spin ve şut atabiliyorsun hemde masa başında drive.Sıradan bi tahtadan bahsetmiyoruz.Cf Carbon Off+ çok özel bir tahta.bende var ve deneyen bir çok arkadaşım beğenip istediler.Hele lastikleri çok güzel.COR modeli inanılmaz etkili.Tercih meselesi tabi.Arkadaşlar denemeden önyargıyla yaklaşmasınlar.

evet champ arkadas,belki bir hayal kirikligi ile yazilmis bir yazi ama tamamen gerçek!Tahtayi aldigim magazada tarttik tam tamina 105 gr.Tahtayi geri aldilar,ozur dilediler.Baska ayni tahtadan yollamislar gerçekten 85gr ama ben almadim.Zira oteki tahta gerçekten çok kotuydu,hatali bir tahta imis ,ne yapalim oda bana dustu.Bir tahta yuzunden andro nun butun urunlerine kotu demek tabiki absurd olur ama bu firmalarda biraz dikkat etseler!

slmlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 79 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..