Jump to content
Masatenisi.org Forum

Buluşma

Recommended Posts

merhaba ben de hafta sonları oraya takılıyorumda plazada selcuk hoca ilker hoca falan var onları tanıyormusunuz sizi görmüş olabilirmiyim???yani haftasonları bu arada ben süleyman... :salak::salak::salak:

kusura bakma mesaj tarihine bakmamısım yanı gec bakmısım :aptal2::aptal2: hala oraya takılıyo musunuz??????*

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba ben de hafta sonları oraya takılıyorumda plazada selcuk hoca ilker hoca falan var onları tanıyormusunuz sizi görmüş olabilirmiyim???yani haftasonları bu arada ben süleyman... :salak::salak::salak:

kusura bakma mesaj tarihine bakmamısım yanı gec bakmısım :aptal2::aptal2: hala oraya takılıyo musunuz??????*

Bahsettiğin kişiler yaklaşık 20 yıl önce bana masatenisini öğreten hocalarımdır.Selam söyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aleyküm selam.Onlar hala oraya takılıyorlar sagolsunlar bizim kendimizi geliştirmemize yardımcı oluyorlar.Abi bi de bişey sorcaktım profesyonel raketler ne kadardan baslıyor yardımcı olursanız sevinirim :gulumse: :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aleyküm selam.Onlar hala oraya takılıyorlar sagolsunlar bizim kendimizi geliştirmemize yardımcı oluyorlar.Abi bi de bişey sorcaktım profesyonel raketler ne kadardan baslıyor yardımcı olursanız sevinirim :gulumse: :gulumse:

Selçuk hoca yardımcı olur sana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selçuk hoca yardımcı olur sana.

Abi bugün de ordaydım da selcuk hoca da sizi tavsiye etti siz de 60 milyon civarın da iyi raketler varmıs heralde yani bulabileceginizi söyledi.yardımcı olursanız sevinirim selcuk hocayla konusursanız suleyman dersiniz....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abi bugün de ordaydım da selcuk hoca da sizi tavsiye etti siz de 60 milyon civarın da iyi raketler varmıs heralde yani bulabileceginizi söyledi.yardımcı olursanız sevinirim selcuk hocayla konusursanız suleyman dersiniz....

Evet JOOLA marka malzemeleri ben satıyorum.Selçuk hoca senin oyununu biliyordur.Bana gerekli bilgileri buluştuğumuzda verirsiniz.Uygun fiyata raket yaparız sana.Zaten cep numaram hocada var. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim tufan abi 80 milyona kadar çıkabilirim :oop: malumunuz öğrenci bütçesi....Bi de bu hafta sonu ayarlayabilirseniz sevinirim bizim üniv 12 mayıs ta dersler bitiyo da selcuk hoca ile siz irtibata geçip sülayman derseniz o size söyler( abi kusura bakmayın biraz çok sey istiyorumda) dediğim gibi 80 mil bi şey olursa iiiiii olur.... :pembe::pembe::pembe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim tufan abi 80 milyona kadar çıkabilirim :oop: malumunuz öğrenci bütçesi....Bi de bu hafta sonu ayarlayabilirseniz sevinirim bizim üniv 12 mayıs ta dersler bitiyo da selcuk hoca ile siz irtibata geçip sülayman derseniz o size söyler( abi kusura bakmayın biraz çok sey istiyorumda) dediğim gibi 80 mil bi şey olursa iiiiii olur.... :pembe::pembe::pembe:

Elimden geleni yapacağım sana :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 72 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..