Jump to content
Masatenisi.org Forum

2012 Londra Olimpiyatları - Masa Tenisi

Recommended Posts

Maze - Mizutani maçı dışında favoriler kazanacaktır diye düşünüyorum. Burada oyumu Maze için kullanıyorum. 2004 avrupa ve 2005 dünya şampiyonalarındaki üstün performansından sonra uzun bir gerileme dönemine girdi. Artık bu saatten sonra tecrübesini konuşturması ve birkaç sürpriz sonuca imza atıp kendini tekrardan kanıtlaması gerekiyor. Turnuvaya güzel bir başlangıç yaptı. Büyük turnuvaları seviyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ZJK, uykusuz geçen bir gecenin ardından sabahın 9:00'unda tozkoparanda günün ilk maçına çıkan biri gibi görüntü vermiş. VB ise üst düzey bir sporcunun antrenmansız hali gibi duruyor ki bunun en büyük sebebi tecrübesizlik ve buna bağlı olarak heyecan tabi ki. Aşırı derecede çok basit hata yapmış. Anlamsız bh basmalar, servis karşılarken henüz falsoyu tam anlamadan flip yapmalar, side kesik girmeler... Bence bu maçta en net göze çarpan fark servis atma ve karşılamalar... Oyun açıldıktan sonra herkes cengaver gibi. Umarım gelecek turnuvalarda, özellikle de pro-tour'larda derece yapıp kendini büyük turnuvalara daha iyi hazırlar. Her ne kadar devşirmeye karşı olsak ta herşey bir yana Türk bayrağının orada görünmesi bizi gururlandırıyor. Umarım gelecek olimpiyatlarda gerçek bir Türk sporcu görürüz de gururumuz 5'e katlanır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1- zhang - tuttu

2- mizutani-yattı

3- weixing -yattı

4- kim hyok bong - yattı

5- oh -yattı

6- boll- yattı

7- wang hao -tuttu

8- chuang chih -tuttu

3 bildim 5 bilemedim yazık, boll oh mizutani yatırdı kuponu

gelelim çeyrek finallere:

1- zhang- tianyi -> zhang alır

2- ovçarof - maze -> maze alır

3- crisan- chuang ->chuang alır

4- wang - kişikava - > wang alır

bakalım nasıl olcak, şurdan bi avrupalı madalya alsa.

samsonov yenseydi zhangı finalde avrupalı vardı bi tane. hayatının maçını kaçırdı samsonov, ne güzel taçlandırırdı kariyerini bu olimpiyatta

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BBC yi nasıl izliyorsunuz ? Malesef bana "sizin bölgenize hizmet vermiyoruz" hatası veriyor.

firefox browser i kurun, açın.

eklentilerden anonymox u aratın bulun indirin

sonra anonymox u aktif hale getirin,ordan ülkenizi uk yapın.

artık türkiyeden değil, ingiltereden giriyorsnuz nete, istediğiniz siteye girin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samsanov - ZJK maçını kaçırdım. Şimdi http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html den seyrediyorum. Tabi ingiliz ipsi ile.

Akan görüntüyü kaydedip internete koyacağım.

Kolayınıza gelirse ana sayfadan linkini vermeyeceim bir sayfa hazırlayıp sadece forumdakilerin görebileceği bir sayfaya mı yükleyeyim?

Yoksa

Bu sefer bir upload sitesinemi yükleyeim?. Yasaka sitesine çok video koyarsam ioc sitemi kapatır diye korkuyorum :tpdance:

Hangi upload sitesi daha meşhur ve hızlı bu aralar?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında Youtube'a yükleyip sadece linkini gönderdiklerinizin görebileceği şekilde ayarlayıp koyabilirsiniz, böylelikle sitenize de fazla yüklenilmemiş olur. :(

Siteye yüklenebildiğiniz kadar yüklenin. Sorun olmayacktır.

Youtube a videolar yüklendiği anda siliniyor çünkü telif hakkı filitresi devreye giriyor ve hemen size mail ile telif hakkı çiğnediğinize dair mesaj geliyor. Ondan videoları siteye yükledim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ZJK nin meşhur diz bandından Samsonovda da vardı. Benim neyim eksik bende takarım dedi ve 3 set aldı. Var o bantta bir şey buradan söylüyorum :) , Bora Vang maçındaki JZK nin o melül bakışlarını Kocaeli buluşmasında sabah erken saatlerde bizim real Boranın yüzünde de görmüştüm. Bu bir işaret mi acaba ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..