Jump to content
Masatenisi.org Forum

2012 Londra Olimpiyatları - Masa Tenisi

Recommended Posts

2004 olimpiyat finali: Ryu Seung Min - Wang Hao, Wang Hao kaybetti ve gümüş madalya aldı.

2008 olimpiyat finali: Ma Lin - Wang Hao, Wang Hao kaybetti ve gümüş madalya aldı.

2012 olimpiyat finali: Zhang Jike - Wang Hao, bakalım Wang Hao bu defa altın madalya alabilecek mi ?

Geçen sene Zhang Jike'ye karşı finalde çok sönük oynamıştı, sanki yenilgiyi kabullenmiş gibiydi. Bu defa da öyle oynarsa şansı yok. İstekli, saldırgan oynamalı.Aman şu topu içeri atayım yeter dememesi ve her türlü riske girmesi lazım. Buraya kadar geldikten sonra korkmak olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2004 olimpiyat finali: Ryu Seung Min - Wang Hao, Wang Hao kaybetti ve gümüş madalya aldı.

2008 olimpiyat finali: Ma Lin - Wang Hao, Wang Hao kaybetti ve gümüş madalya aldı.

2012 olimpiyat finali: Zhang Jike - Wang Hao, bakalım Wang Hao bu defa altın madalya alabilecek mi ?

Geçen sene Zhang Jike'ye karşı finalde çok sönük oynamıştı, sanki yenilgiyi kabullenmiş gibiydi. Bu defa da öyle oynarsa şansı yok. İstekli, saldırgan oynamalı.Aman şu topu içeri atayım yeter dememesi ve her türlü riske girmesi lazım. Buraya kadar geldikten sonra korkmak olmaz.

Wang Hao bir kez daha gümüş aldı. Tabii 3 gümüş 1 altın eder mi orası soru işareti.

Zhang Jike başarılarına bir başarı daha ekledi, helal olsun, adam oynuyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Türkçe röportaj hoşuma gitti. En azından ekmek yediği ülkenin dilinde konuşmaya çalışması takdire şayan.

Acaba TRT ye röportaj verdiği için mi Türkçe konuştu. Orada da İngilizce ve Çince konuşsa millet isyan ederdi :) Sonuçta bu adam kaç senedir Türkiye'de biraz konuşsun artık. Ben Melek'ten de Türkçe konuştuğunu görmek istiyorum açıkçası...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Acaba TRT ye röportaj verdiği için mi Türkçe konuştu. Orada da İngilizce ve Çince konuşsa millet isyan ederdi :) Sonuçta bu adam kaç senedir Türkiye'de biraz konuşsun artık. Ben Melek'ten de Türkçe konuştuğunu görmek istiyorum açıkçası...

Melek de güzel konuşuyor ama Bora kadar kendine güveni yok. Benimle konuşurken hep onu zorluyoruz. IBB de de çevresinde hep türk olduğu için kendini Türkçe konuşmak zorunda hissetti.

,

Ama Melek Bora'ya göre daha izole. Ondan halen tam geliştiremedi.

İsteselerdi öğrenirlermiydi?

Evet hem de nasıl ama 2 çinli yanyana gelince başka dil öğrenmek zorunda hissetmiyorlar. Böyle kötü bir huyları var. Biz ise pek öyle değiliz. İstisnalar kaideyi bozmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

emekle kazanılan sayıların çoğunlukta olduğu maçları seviyorum. joo - jike maçı çok güzel geçti, ( en azından olimpiyat ortalamasının üstündeydi ). joo pütürle masa üstü açma , pütürle backhand spin dahil olmak üzere her şeyi denedi, sonuç mu , tabii ki jike. ( 3-1 ) setler ; 11- 9 , 5 - 11 , 11 - 6 , 11 - 8 .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Maç bitiminden saniyeler sonra...

screenshot20120808at192.png

Yanlarına Honkong , Taipei yada Japonya gelseydi tam Asya dominesi olacaktı. Allah'tan Almanya var da kürsü az da olsa renkleniyor :) Bu durum bozulacak mı , bozulacaksa ne zaman onu merak ediyorum,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..