Jump to content
Masatenisi.org Forum

2012 Londra Olimpiyatları - Masa Tenisi

Recommended Posts

http://www.ittf.com/...vent_Type=MSTM2

Çin - Almanya finali olmuyor , Ya kore ya da japonya ile final oynayacak çin,

http://www.ittf.com/ittf_team_events/2ndStage/teams_2nd_stage_16_positions_wjc.asp?Tour_Code=2003&Event_Type=WSTM2

Bayanlarda da Çin - Japonya finali olabilir ,

Japonya iki final görebilir bu olimpiyatta,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Carlos Machado'yu yenmesi Quadri Aruna'nın tehlikeli biri olduğunu gösteriyor. Dünya sıralamasında kaçıncı olduklarının bir önemi yok zira 2009 dünya şampiyonasında ma lin ile kenta matsudaira arasında 100 basamak fark vardı ve kenta maçı kılpayı kaçırmıştı. Bir sürpriz daha yaşanmaması için işi sıkı tutması lazım. Olimpiyatlarda bugüne kadar çok ilginç skorlar gördük. Bu arada Saive - Kreanga, ve özellikle de Noshad Alamiyan & Tang Peng maçlarının mutlaka izlenmesi lazım. Alamiyan'dan yeni sürprizler bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lashin şov. Par GERELL i 4-3 yenerek Zoran Primorac la eşleşti ikinci turda. Bu sefer işi biraz zor ama neden olmasın dimi Burak ? :) Bu arada Saleh'i gören varmı ferdilerde yok sanırım ?

Ayrıca 209. sıradaki bir başka Mısırlı Omar Assar 77. sıradaki Yaroslav ZHMUDENKO yu yenerek ikinci tura çıktı. Mısır takımı formda görünüyor. Takımlarda Avusturya'yı zorlayabilirlermi acaba ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Machado'yu yenen bir adam kesinlikle kötü olamazdı zaten. Nijerya geçen olimpiyatta Segun Toriola ile ismini duyurdu ve özellikle de Saive galibiyetiyle gücünü gösterdi. (Oh Sang Eun'u da fazlasıyla zorlamıştı.) Sonraki jenerasyonlardan Aruna da az kalsın aynısını yapıyordu derken Bora neyse ki kendini o buhrandan kurtarıp gerekli galibiyeti aldı. Olimpiyatlara katılmak elbette ki bir ülke için çok önemli ama artık Türk oyuncuları şu sahnede görmek istiyoruz. Malesef ki bugüne kadar hiç Türk masa tenisi oyuncusu olimpiyatlarda oynamadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=bora+vang

masa tenisi ile alakası olmayan insanların maçla ilgili yazdıklarını okuyabilirsiniz, eğlenceli yazılar var.

en beğendiğimde bu yazıidi:

"söylemeden edemeyeceğim, maçı izlerken nijeryalı rakibini inanılmaz bir tokatlama isteği doğmuştur bende. resmen sinirden renk değiştirdim. ama bu zat-ı muhterem gayet sakin bir şekilde oyununa devam ederek ağzımı açık bırakmıştır. helal olsun kendisine. inanılmaz sevimli çekik gözlü sporcumuz. son gülen iyi güler sözünü hayat felsefesi yapmış aşmış insan, tebrik ediyorum gerçekten. herhalde ben olsaydım, ne kadar profesyonel olursam olayım sinirden elim ayağım boşalmıştı çoktan."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..