Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tufan Yalçın - Mustafa Akar

cagan

Recommended Posts

Mustafa abi ile veteran turnuvasında tanışmıştık. Hakikaten antisi çok dikkatimi çekmişti. Gerçekten aşırı dolu ve hızlı gelen topspinlere bile fh şutu yapıştırabilen, sorduğumda anti lastiğinin 5 TL lik basit (!) bir lastik olduğunu söyleyen masa tenisi aşığı ve çok mütevazı bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Tufan hocam da bence gayet güzel oynamış. Mustafa abiden gelen topları öyle açmak her babayiğidin harcı değil.

Video için ayrıca teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boşuna M.Akar ı kan kırmızı torbaya koyun demedim...

Güzel bir maç..

Mustafa Akar güzel abilerimizdendir...Efendidir iyi niyetlidir..Büyüğünü küçüğünü bilir..

Tufan Hocamıza maç sonu sarılmasından bellidir..

Sevgili Çağan geriye yöneticilerimizden tek E.İmamoğlunun yenildiğini gösteren bir videoyu foruma eklemen kaldı...O videoyuda eklede...

Seni ilk uçakla benim oğlumun staj yaptığı Ummana göndereyim oğluma yoldaşlık yaparsın.... tabii +50 derecede yanıp kavrulmazsan..

Güzel bir video Çağan eline sağlık..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:) Ertan abi tatilde. dönsün ortalık karışacak zaten.

Ben herkese yenildim desem yeridir o nedenle sıkıntı yok. Masalar kötüydü. Lastiğim patladı, tahtam çatladı, dizim ağrıdı, tenisçi dirseğim nüksetti, çok sıcaktı, çok nemliydi, arkadan çok geçen vardı o yüzden. Yoksa normalde moderatör maç mı verir. :D

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Bu maç Mustafa abi ile yaptığım son maç artık, bir daha kimse onla maç yaptıramaz artık, uğraşamam, hiç işim olmaz :)

belki bir gün ligde karşılaşırsınız belli mi olur :P: bence motivasyonunu koru ve antrenmanları sıklaştır :P:

aslında 3-0 değil de 3-2 falan olsaydı belki biraz hırslanabilirdin ama şuanki durumda pek umut görmüyorsun galiba :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kıyamıyorum ona :lol:

Bu rakip Mustafa Akara ise hiç düşünmeden kıyacaksın Hocam....

Mustafa masatenisi denilince gözü dönüyor...Rakibi ister 10 yaşında olsun ister 60 yaşında...Babasını bile tanımaz...Kimi bulsa yenmek için oynar....

Oh be rahatladım....Mustafa beni acımadan yen bir daha bak ...bende böyle acımayın Mustafa diye hep yazacağım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..