Jump to content
Masatenisi.org Forum

Murat Eriş - Osman Yılmaz

Fatih Birinci

Recommended Posts

Her ne kadar 9. Forum Buluşması Ferdi Turnuva eleme maçı olsa da, tüm maçı bir dostluk maçı gibi fazla da ciddiye almadan yaptılar. Güzel maçtı. Sonlara doğru çok iyi bir sayı var.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fatih bey paylaşımın için çok teşekkürler-eline sağlık.

Osman hocamı ve Murat hocamı tebrik ediyorum.Güzel maç olmuş.

En yakın zamanda izmire gidip Murat, Ahmet ve Zafer hocalardan birer mağlubiyet alacağım. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar 9. Forum Buluşması Ferdi Turnuva eleme maçı olsa da, tüm maçı bir dostluk maçı gibi fazla da ciddiye almadan yaptılar. Güzel maçtı. Sonlara doğru çok iyi bir sayı var.

Fatihcim eline sağlık güzel çekim ama nededim ben sana ya benim sayıları bi araya topla şekil yapalım yapmamışsın :bye: ...Neyse şaka bi yana sağol valla bizim içinde bi anı oldu hem buluşma hemde Osman hocayla hem takım hemde ferdi maç yapmak ama olayın ciddiye alma boyutu inan tek taraflı Osman hocaya ait bana ayak uydurabilmek için kendini bayağı bir aşşağıya çekti yani sağolsun...Görüşmek üzere tekrardan sağol....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fatih bey paylaşımın için çok teşekkürler-eline sağlık.

Osman hocamı ve Murat hocamı tebrik ediyorum.Güzel maç olmuş.

En yakın zamanda izmire gidip Murat, Ahmet ve Zafer hocalardan birer mağlubiyet alacağım. :)

Rıdvan seninlede maç yapamadık ama kusura bakma artık fırsat olmadı biliyorsun neyse ya izmirde yada istanbulda buluşur yaparız İnşaallah.Birde olayın hoca boyutu var burada belirtmek isterim benim masa tenisi geçmişim 2 yıllıktır yani yılların vermiş olduğu tecrübe ile değil çok çalışma ve çalıştığım oyuncularında yüksek seviyede olması beni hızlı bir şekilde ilerletti yoksa tabiri caizse geçmiş kariyer diye bir şey yok yani bizden olsa olsa iyi bir öğrenci olur vesselam...Görüşmek üzere....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan seninlede maç yapamadık ama kusura bakma artık fırsat olmadı biliyorsun neyse ya izmirde yada istanbulda buluşur yaparız İnşaallah.Birde olayın hoca boyutu var burada belirtmek isterim benim masa tenisi geçmişim 2 yıllıktır yani yılların vermiş olduğu tecrübe ile değil çok çalışma ve çalıştığım oyuncularında yüksek seviyede olması beni hızlı bir şekilde ilerletti yoksa tabiri caizse geçmiş kariyer diye bir şey yok yani bizden olsa olsa iyi bir öğrenci olur vesselam...Görüşmek üzere....

Murat abi estağfirullah ne kusuru, vaktimiz denkgelmedi oynayamadık.

Tanışmış olmamız bile yeter.

Kendinize de haksızlık etmeyin lütfen sayın son Türkiye veteran ŞAMPİYONU.

İllaki sizi biryerde yakalar mağlubiyetimi alırım.

Sevgiler Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat abi senin gibi ögrenciye can kurban. Masatenisinde emeğin önemini görmek isteyenler sana bakmalı. İzmire yolum düştüğünde uğrayacak abilerim olduğu için çok mutluyum. Senin nezdinde bütün İzmir ekibine selam ve saygılar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Murat abi senin gibi ögrenciye can kurban. Masatenisinde emeğin önemini görmek isteyenler sana bakmalı. İzmire yolum düştüğünde uğrayacak abilerim olduğu için çok mutluyum. Senin nezdinde bütün İzmir ekibine selam ve saygılar...

Enescim emek dedin içimi cızlattın yaaaa bak thsirtümüzde kuru yer kalmıyo anasını satıyım top toplamaktan bi servis ye hadi güle güle valla enes napacaz bilmiyom senin servislerinde etkili ha haberin olsun...Görüşmek üzere....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Enescim Murat abi öğrenciyse eğer biz herhalde anasınıfı mı oluyoruz kreş öğrencisi mi bilemedim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..